Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segít a bükki füves ember-féle...

Segít a bükki füves ember-féle babaváró teakeverék a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Mi ma kezdtük el a férjemmel. Kíváncsi lennék, hogy volt-e valaki, akinek ez segített.
2011. szept. 27. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
3 beültetés után döntöttünk, úgy, hogy kipróbáljuk, 5 hónapra rá terhes lettem, most vagyok 16 hetes:)
2011. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 sumergo ***** válasza:
52%

5 sikertelen lombik után, a 6-nál ittuk, és segített.


34+1 hkm

2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok, hol lehet ilyen csodateát kapni???

3 hónapja próbálkozunk ,de semmi minden mensi egy hatalmas csalódás!!

Van már egy 3 éves kisfiunk csak minnél előbb szeretnénk neki tesót!!!

2011. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

szerintem erre gondoltak: [link]

2011. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De jó!!! Gratulálok Nektek kedves sikeresen teherbeesők!

Kedves sumergo! A 6. mennyi időre sikerült (úgy értem: meddig jutottatok el a teakeverékek fogyasztásában?)

2011. okt. 1. 13:56
 6/13 sumergo ***** válasza:
62%

Bocsi, nem láttam, hogy kérdeztél! :-)


Úgy ittuk, hogy a méregtelenítés (1.lépés), és a méhfal erősítés+ spermaszámnövelés (2. lépés) még a lombik előtt volt, aztán a harmadik lépést (irrigálás stb) akkor kezdtem, mint a lombikos (stimuláló hormonos) szurikat kaptam (irrigáltam, és teáztunk is). Aztán leszívás, és beültetés, az után azt hiszem még 2 nap kellett volna irrigálnom, de mivel már beültetés után lettek volna, ezért azt már nem csináltam, de a teákat ehhez a lépéshez természetesen ittuk, meg aztán utána a málnalevélteát is, a 16. hétig. Most meg pár nap, és újra kezdem inni.


Ha még van kérdésed, írj!

2011. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves sumergo!

Köszönöm a választ!

Most azért kezded újra a teák fogyasztását, mert kistesót szeretnétek? Egyébként én nagyon bízom most ebben az egészben, annyi helyen olvastam, hogy segített! Remélem nekünk is segíteni fog! Most lemondtam a kávéról, meg elkezdtem tornázni is.

A málnalevélteáról azt olvastam valahol, hogy vetélést is okozhat. Nálatok nem volt gond? Meg hogy nagy lesz tőle a tüsző - amikor még valaki nem terhes, tehát hasonló a hatása, mint a closti-nak.

2011. okt. 7. 15:03
 8/13 sumergo ***** válasza:
Már beültetés után ittam a málnalevelet (az előtt valami teakeverék volt, a fogamzás segítésére), tehát akkor már nem nőtt tüsző, mert babás lettem, most meg a szülés segítésére fogom inni, hétfőtől, mert akkor leszek 36 hetes.
2011. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja, a szülést is segíti? Akkor hamarosan meglesz a babátok! Gratulálok!

Ja és persze sok boldogságot Nektek!!! :)

2011. okt. 7. 15:50
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves sumergo!

Még egy kérdésem lenne: A 3. lépés az milyen teakeverékekből áll (női és férfi)? Miket tartalmaz az egyik és másik?

2011. okt. 8. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!