Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várható mellékhatások? Holnap...

Várható mellékhatások? Holnap kell elkezdenem a clostyt! Még soha nem szedtem!

Figyelt kérdés

Nektek sok mellékhatásotok volt tőle?

Mire számitsak? Itt olvastam hogy valakinek libidócsökkenést okozott, ez gyakori mellékhatás?

És mikor célszerű bevenni? reggel vagy inkább este?


2009. márc. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az orvosod ráírta, h pl 2x1 szemet, és akkor magától értetődik, h reggel, meg este.

Ha meg napi egyet(bár ilyet még nem hallottam) akkor mindegy, h este, v reggel.

Én 3hónapig szedtem, szép nagy tüszők lettek tőle, meg mellékhatások, de baba nem...:(

Értem ezelett:ingerlékenység, érzelmi labilitás, sokat sírtam, nagyon érzékeny lettem, (én, aki azelőtt pl évente 1-2szer sírt, most ez napi 1-2 lett.)

Ja, és majdnem ráment a kapcsolatom, mert a sok sírás, meg veszekedés az ingerlékenységem miatt, nem vezet jóra.Nagyon nehéz időszak volt!!

Persze ez nem törvényszerű, hogy másnál is előfordul ugyanolyan tünet, mint nálam, mert mint tudjuk, nem vagyunk egyformák, nem reagálunk ugyanúgy a gyógyszerekre, stb...

Amúgy neked a dokik milyen panasz miatt írta fel a clostyt?

2009. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem a menzesz 3. napján elkezdenem szedni és napi egyet csak! és a következő két hónapban nem szabad szednem és a harmadik hónapban kell visszamennem ha nincs addig baba!

én nagyon félek a mellékhatásoktól....

2009. márc. 5. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak! Én is csak egyet szedtem naponta.

Viszont ez nálam is így volt, hogy nagyon érzékeny lettem. Nagyon sokat jártam pisilni, félóránként és fájt a hasam. Nem nézi uh-val a doki, hogy mi van odabenn?

2009. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nini24 ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Hozott babát a closty? :)

2009. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!