Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pg53 megelőzés céljából, kell...

Pg53 megelőzés céljából, kell izguljak?

Figyelt kérdés

12,13,15,16,17.napon voltunk együtt, pg53 17. napon lett párfrányos.

Megelőzés céljából vettem a pg53-at. 16. napon még nem volt páfrányos, 17-en reggel voltunk együtt,és este néztem és páfrányos volt. Most akkor kell féljek? meddig élnek bent a spermák?

a mikroszkóp ugy volt, hogy 16.napon este olyan nem is krumplis nem is szálkás, hanem olyan vegyes volt, 17. napon este cak páfrányok jó nagyok, 18. napon megint vegyes, és ma is vegyes.


2011. ápr. 25. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen krumpliról beszélsz?Én még ilyet nem hallottam max. páfrányos szokott lenni.de megelőzés céljából nem biztonságos a mikroszkóp.össze vissza mutat mindent.
2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel a páfrányos jelkor van pé,ezért az azt megelőző napokon (is) ajánlják az együtt létet a babát tervezőknek!

A spermák akár 3 napig is eléldegélnek odabent.De ettől függetlenül,nem biztos,hogy teherbe is estél.

2011. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!