Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fogzás idején fájdalom...

Lehet fogzás idején fájdalom ellen Nurofent adni megelőzés céljából?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor szabad adni, ha már látom, hogy fáj neki? Mert lefekvéskor még minden oké, elalszik a kisfiam, de általában éjjel szokott elkezdeni fájni neki, de nagyon.
2011. jan. 20. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én addig még át nem törte neki az ínyt minden este adtam neki (4 alkalom) de csak lefekvés előtt, így nem kel fel éjjel. -napközben meg kenegettem neki Dentinox-al.
2011. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de csak a tájékoztatón megjelölt mennyiséget, és csak azon a pár napon, amíg tényleg nagyon szenved a kicsi. A fogak kibújása hullámokban történik, pár napig fáj neki, aztán pár napig nem. Ha azt látod napközben, hogy a kicsid jól van, akkor éjszakára se adj neki gyógyszert.
2011. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!