Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly decemberbe szakítottunk...

Tavaly decemberbe szakítottunk a párommal és akkor végig szedtem az utolsó levelet januárba meg is jött úgy ahogy kellett volna, de már nem szedtem fogamzásgátlót. Mi lehet a baj, talán terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly decemberbe szakítottunk a párommal és akkor végig szedtem az utolsó levelet januárba meg is jött úgy ahogy kellett volna, de már nem szedtem fogamzásgátlót.

Kiszámoltam hogy februárba mikor jönne meg, de nem jött meg egyáltalán egész hónapba.


Időközbe 2,5 hónap után kibékültünk a párommal, volt szex köztünk.

Az is igaz hogy csináltuk óvszer nélkül, de nem végig, hanem amikor érezte hogy el fog menni megálltunk pihi és óvszert húztunk.


Nem tudom hogy lehet e valami próbéla.

Lehetek e terhes???


Igazából nem vettem magamon észre semmit, talán nem bírom megállni hogy ne egyek édességet, de ez azért korábban is meg volt.


Szeretnék csinálni egy terhességi tesztett, melyiket tanácsoljátok?


Nem akarok tovább várni, egy tesztet el akarok végezni még mielőtt elmennék orvoshoz.


Várom a válaszokat.


2009. márc. 5. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha abbahagyod a tabi szedést, annak megszűnik a fog.gátló hatása, alias 1. naptól VÉDEKEZNI KELL! A mensi rendszertelenné válik.

Mivel annyi eszed volt, hogy NEM VÉGIG védekeztetek, így lehetsz terhes.

Bármilyen tesztet is veszel, pontosan úgy tesztelj, ahogy a leírásban benne van. Ha még mindig paráznál, pár nappal később csinálj új tesztet.

[link]

2009. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Hat nem akarlak elkeseriteni de lehetsz babas.Az elovaladekba is van sperma es attol teherbe lehet esni,igaz kicsi a valoszinusege de en ismerek olyat aki igy jart.

A masik amire en gondolni tudok h ez a szakitas-osszejoves meg h abbahagytad a tabit ez kicsit osszekavarta a szervezetedet.Es lehet h ettol kesik a menzi.Na meg h most is idegeskedsz.

Hat az edesseget en mindig menzi elott-kozbe kivantam de mikor teherbeestem akkor egyaltalan nem csak a harmadik honap utan de ez alkat fuggo.Nekem mar par nap utan voltak terhes tuneteim:emelyges,hanyinger,pisi ejjel-nappal,mellfeszules.De van aki nem rosszul levos es nem erez ilyeneket.

Tenyleg vegyel tesztet es csinald meg.Hogy milyet?En kulfoldon elek es nem tudom milyen van otthon de itt ezen az oldalon szoktak ilyenrol irni h melyik a legjobb,esetleg nez korul a kerdesek kozott.

Minden jot es sok sikert!

24,5 hetes kismami

2009. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!