Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakítottunk a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, abbahagyjam a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 9 hónapja szedek fogamzásgátlót. most szakított velem a barátom, nyilván nem tudom, mikor lesz legközelebb komoly kapcsolatom*. szerintetek mi a jobb, ha most abbahagyom a fog.gátlót és ha összejöttem valakivel, újrakezdem, vagy szedjem tovább 'feleslegesen'? mi a megterhelőbb a szervezetre nézve, vagy mindegy nagyjából?

*alkalmi kapcsolatnál úgyis óvszerrel védekeznék


2010. dec. 16. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
szép hogy már az alkalmit tervezed.
2010. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szindus ***** válasza:
Én a helyedben tovább szedném. Lehet 1 hónap múlva megint lesz egy komoly kapcsolatod. Meg az alkalmi kapcsolatoknál sem árt az ha duplán bebiztosítod magad. Szerintem.
2010. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Panda Péter ***** válasza:
nem biztos hogy túl jót tehet a szervezetednek ha variálsz.
2010. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor hagyd abba, ha minimum félévig nem fogod szedni, különben nagyon megbolygatod a hormonháztartásod, aminek nem örülnél szerintem.
2010. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tervezi az alkalmit. Az alkalmi azért alkalmi, mert nem lehet tervezni. Ezt egyszerűen óvatosságnak hívják.
2010. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17,04-nél a pont. Ha abbahagyod, minimum fél évet kell kihagyni. Ha nem akarsz fél évet, akkor inkább szedd, az kisebb megterhelést jelent.
2010. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én abbahagynám, ha lesz új kapcsolatom esetleg, amit nem tudhatok, az is kibírja, hogy egy ideig óvszert használunk, ha nem, akkor meg marad az 5 ujja.
2010. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, én is inkább a nem abbahagyás oldalán álltam, de gondoltam, megkérdezem :)

egyébként nem TERVEZEM az alkalmi kapcsolatot, csak tudom, hogy HA lesz, akkor sem csak gyógyszerrel szeretném

2010. dec. 18. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!