Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg tudja-e állapítani a...

Meg tudja-e állapítani a nőgyógyász hüvelyi UH-n keresztül, kb egy hónappal a bizonyos aktus után, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Most voltam nőgyógyásznál és nem tudok várni holnapig a teszt eredményekig, most akarom tudni, hogy NEM vagyok terhes! :'(
2011. ápr. 26. 13:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok


Az ambuláns lapon ez áll:

Vv:

Rendes nagy tömött uterus afv-ben, mobilis szabad környezetben

UH:

Tájékozódó TVS:

R. nagy ut. Endometriózis: 8mm. Jobb oldali ov. 23x20mm, Bal oldali ov. 20x21mm mko norm. szerk. A Douglasban szabad folyadék nincsen

Dg:

Colica abd

Urocystitis ac.?

Vélemény

Jelenleg akut nőgyógyászati teendőt nem igényel



Megcsináltam a hónap folyamán 3 gyorstesztet, az aktus után 11, 12 és 17 nappal mind egyértelműen negatív volt.

2011. ápr. 26. 13:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tuti hogy csak az egy honappal ezelotti aktusbol lehetett baba akkor azt mondom nem vagy terhes.Az ultrahangon mar latszani kellene de ha nem is latszik a nyalkahartyad eleg vekony,szoval szerintem nem vagy terhes, a tesztek is negativak.
2011. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egész biztos, hogy csak abból az egyből eshettem teherbe ha valóban teherbe estem volna, hiszen csak azon az egy nap voltunk együtt és csak akkor volt megszakításos.
2011. ápr. 26. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.99szazaelkra mondom hogy nem vagy terhes.
2011. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem holnap a vér és vizelet vizsgálat eredménye is megerősíti ezt :)

Egyetlen egyszer nem védekeztünk megfelelően, és tényleg nem esne jól, ha pont akkor sikerült volna :/

2011. ápr. 26. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy honapja volt, tuti 100%, hogy latta volna a doki. 99,9%, hogy nem vagy terhes, nyugi:) Sok sikert!
2011. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez valamelyest már megnyugtat, csak múlna már el a haspuffadás :(
2011. ápr. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!