Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta kapható recept nélkül, vagy csak nőgyógyász/háziorvos írhatja fel? Mennyibe kerül? Az aktus után max. Hány órával vehető be?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a párommal és kiszakadt a gumi! SEGÍTSETEK!!!
2009. szept. 27. 13:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy csak a nőgyógyász adhat ilyet. Az árát nem tudom. Én annak idején az SZTK-ba kaptam a nőgyógyászaton az esemény után 1 nappal.

Minél előbb menj el a dokidhoz!

2009. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Recept nélkül nem kapható, nőgyógyász írja fel. Háziorvos nem írhat ki ilyet! Kb. 5-6000 Ft (van belőle 1 vagy 2 szemes). Azért 72 órás tabletta a neve, hogy a baleset után 72 óráig van lehetőséged bevenni, de minél később veszed be annál kevésbé fog hatni!
2009. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

szerencsére csak nőgyógyász írhatja fel.

5től 8 ezer körül van az ára

2009. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Esemény után 72 órán belül vehető be, csak és kizárólag nőgyógyász írhatja fel, és 5-7ezer Ft körül van, ez 1db tabletta ára.
2009. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
5490-ért vettem én, és igen, csak nőgyógyász. 72 órán belül hat, de minél később veszed be, annál kevesebb az esélye. Az utolsó 24 órában már bármi előfordulhat, terhes is maradhatsz, ha az lennél. Úgyhogy gyorsan, drukkolok!
2009. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Akármelyik nőgyógyászati ügyeletre bemehetsz érte, nem kell a saját nőgyógyászodhoz időpontot kérni.
2009. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 évesen kellet sajnos bevennem. 72 órán belül hat. Ha még ma bemész kórházban az ügyeletre, kiírják. 16 felett írják szülői engedély nélkül, amúgy én olyan 5200 ft körül vettem. Nem kevés pénz, de jobb mint egy abortusz. Számíts rá, hogy csúnyán fognak rád nézni, és lehet hogy 50 kérdéssel bombáznak majd. Ezekkel ne foglalkozz. Nekem hihetetlenül nagy lelki traumát okozott, mert úgy éreztem nem teljesen én vagyok a hibás hogy szükségem van rá, és jól esett hogy a párom elkísért, és támogatott közben! Illetve így nem azon kattogott hazafelé az agyam, hogy miket vágott a fejemhez a doki... kicsit elterelte a figyelmemet.
2009. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Miket vágott a fejedhez? Csak kíváncsiságból kérdem. Amúgy az ilyen orvosnak nem szabadna praktizálni...valaki bajban van ő meg nem segít, hanem bármit is a fejéhez vagdos?!
2009. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Aranyosak vagytok. Holnap korán reggel ez lesz az első dolgom, hogy bemegyek a kórházba a nőgyógyászatra!
2009. szept. 27. 14:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a felére már nem emlékszem hála istennek, meg aztán olyan lelki állapotban voltam hogy amúgy is azt mondta a barátom amikor kijöttem a rendelőből halál sápadt voltam, azt hittem összeesek. Az orvos annyival nem tisztelt meg hogy felálljon vagy rám nézzen, esetleg leültessen (ráadásul gyerek ügyelet volt, mivel akkor még oda kellett mennem). Elmondtam neki mi történt, hogy védekeztünk de kiszakadt a gumi, stb stb... Elkezdett velem lekezelően beszélni, hogy meg kellett volna tanulni rendesen használni, mielőtt szexuális életbe kezdek, meg gratulál a srácnak is, hogy nem lehet az ilyet időben észre venni, azt se tudja most mit csináljon velem stb. Végül felhívta egy nődoki ismerősét aki elmondta melyiket írja nekem, de legszívesebben már a föld alá süllyedtem volna szégyenemben. Amúgy sztem teljesen doki függő, egyszer egy barátnőmnek felelőtlenség miatt kellett, nem baleset miatt, mégis zokszó nélkül felírta neki az ügyeletes nőgyógyász. Én azért azon vagyok, hogy többet az életbe ne kerüljek ilyen helyzetbe, borzalmas élmény volt :S
2009. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!