Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet talán bébi? Kedd óta...

Lehet talán bébi? Kedd óta szurkál a petefészkem, néha szédülés. Jövőhét szombaton kell megjönnie. Nem korai ezt érezni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet baba, de ilyen korán még minden tünet megítélése két esélyes.
2009. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért merem ezt hinni mert korábban sose éreztem ilyet.Menzesz előtt max 2 nappal érzem a megjönöst.De ez valamiért másnak tünik.
2009. márc. 6. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai lenne tüneteket érezni.Az igaziak csak a menstruáció kimaradása után jelentkeznek!
2009. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor ez micsoda?Igazából nem baj ha babó lenne,csak picit aggódom hogy valami bajra is utalhat.
2009. márc. 6. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is jövőhét szombaton kell megjönnie. Én is érzek már tüneteket. Petefészek szurka jobb és bal oldal felváltva, középen is néha. sokszor pisilek, ingerlékeny vagyok, fáradok hamar, és egész nap ennék :)

Neked még vannak tünetek?

Szerintem is még korai, de kitudja?

2009. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze a hasszurka egész nap megvan és a pisilés is.Néha egy kis szédülés.Gondoltam tesztre de az korai.

Ki kell várnunk a jövő hét szombatot:-(

2009. márc. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!