Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell végezni a cickafark...

Hogy kell végezni a cickafark kúrát?

Figyelt kérdés

Nagyon rendszertelen a menzeszem és sokan javasolták a cickafark teát!Így elkezdtem remélem segít:)

Elég ha napi olyan 2-3 dl-t iszok belőle?Lehet folyamatosan inni?


2009. márc. 6. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
reggel igyál 1 bögrével meg este és menszesz 1 napján kezd el inni péig utána palástfü teát addig amig ujbol meg nem jön a menszeszed.a palástfü tea a beágyzodást segiti.pl ha a ciklusod 30 napos akkor palástfü teát 15.napon kezd el inni.
2009. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

de ha nagyon rendszertelen a menzeszem akkor honnan tudhatnám mikor van peteérésem?:(Volt hogy 6 hónapig nem volt menzeszem:(

És a palástfű teát is reggel és este igyam?

Mosz a cickafarkot a menzesz 2. napjától kezdtem az nem baj ugye?

2009. márc. 6. 11:58
 3/14 anonim ***** válasza:
hát nem baj de jobb lett volna ha elsö naptol iszod a cickafarkfü teát.reggel és este igyál a palástfü teábol én is ugy csinálom.orvosnál nem voltál a menszeszedel kapcsolatosan?mert az nagyon nem jo ha valamikor 6 honapig sem jön meg. valoszinü hormonális problémád van.
2009. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De voltam egyszer 16 évesen akkor fogamzásgátlót kaptam hogy majd attól beáll,na azóta is áll...:( utána átjöttem egy másik orvoshoz és ő mondta hogy nem lesz egyszerű teherbe esni mert hormon de azt nem mondta milyen:( mondta hogy majd ha akarjuk kezdjem el szedni az elevitet na azt most el kezdtem, de előbb valami természetesebbel akarunk próbálkozni mint menzeszt meghozó tabikkal:(vagy gyógyszerekkel,hátha !!Mi a véleményed?
2009. márc. 6. 12:10
 5/14 anonim ***** válasza:
az elevit kapszula az vitamin én is szedem 6 honapja már az arra van hogy fel készitsd a szervezetedet a megfelelö vitaminokra semmi köze ahozz hogy neked be álljon rendszeresen a menszeszed.nem értem miért nem állitja be neked a dokid hogy meg jöjjön normálisan a menszeszed minden honapban.
2009. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy arra van:)csak mondta az orvos hogy azt kezdjem el,ha abbahagyom a tablettát és tervezzük a babát!Meg hogy menjünk vissza majd!De mi még csak természetesen szeretnénk próbálni!Mivel tudná meghozni?Egyszer kaptam egy gyógyszert amitől megjött de az csak akkor hozta meg!!Miért van olyan gyógyszer ami beállítja?Neked akkor nem jött be a teázás?
2009. márc. 6. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére a menszeszemmel sohaa nem volt a baj még csak 2 honapja iszom a palástfü teát a cickafarkot most kezdem majd a 2.honapot ha meg jön a menszeszem mivel ma várom de remélem nem jön meg.szerintem maga a tea nem fogja beálitani a ciklusodat minden honapban pontossan de probáld meg vesziteni valod nincsen.csak én most kicsit félek mert nekem pontosan meg szokot jönni a menszeszem és ma még semmi remélem nem a tea kevert be mert multhonapban 2 nappal hamarabb jött meg de akkor még csak a palástfü teát ittam.
2009. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

akkor sok sikert kívánok!Szívből remélem hogy összejön:)

és köszönöm a segítségedet

2009. márc. 6. 12:58
 9/14 anonim ***** válasza:
szivessen ha bármit szeretnél kérdezni csak nyugodtan.remélem sikerült a baba nem a tea kavart be de majd csak kedd reggel tesztelek. szorits nekem.
2009. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha nem szeretnéd kínozni magad a teával (nagyon rossz íze van),van tabletta is napi 3*2 bogyót kell bevenni,és hatásos,sokkal jobb mint a tea.Gyógynövény boltokban kapni,70 szem 500 ft.
2009. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!