Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek fájt a hasa...

Mindenkinek fájt a hasa Clostys peteéréskor vagy honnan tudta hogy peteérése van?

Figyelt kérdés
Nekem néha belenyilallt kicsit,de nem úgy mintha meg akarna jönni, tojásfehérjés folyásom volt,de már nincs, remélem összejött a baba.
2011. ápr. 26. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem semmilyen fájdalmam nem volt a closti mellett, és sajnos peteérésem sem. :( Nekem az orvos UH-on követte. Úgy tudom, ez a szokás, mivel vannak veszélyei a szedésének.

Utána hónapban viszont, amikor már nem szedtem, megfogant a baba. :)

Sok sikert! :)

2011. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első clostys hónapban vagyok, és ugyanígy vagyok, mint te, néha picit belenyilall és tojásfehérjés nyákom van. Peteérés van, mert doki nézte uh-n. Mikor a legtutibb együtt lenni, amíg van tojásfehérjés nyák vagy ha már elmúlt utána egyből? Én már teljesen össze vagyok zavarodva.
2011. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

elvileg 11-16. nap között van pé átlagosan, nekem kb akkortájt volt folyás,már nincs,bár bonyolult,mert nekem ciszta miatt nem volt pé, a műtét óta 25 naposak a ciklusaim(eddig 2 volt). és most is azt várom, hogy úgy jönne meg,de inkább ne:)

ez vasárnap lenne,remélem nem jön meg.

nekem azt mondta a doki, hogy ha nem jön a baba, a 2. clostys hónapban menjek uh-ra.

2011. ápr. 26. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

AZ én kérdésem volt akkor:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Tehát IGEN,fájta hasam és mellé ovu teszteltem is!

2011. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:

Semmit nem éreztem, mikor Clostyt szedtem, pedig volt peteérésem, (a doki is látta UH-n a tüszőket, és méhenkívülim lett belőle). Ettől függetlenül te érezheted a tüneteket.

Sok sikert!

2011. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Clostit szedek, ez a harmadik hónap. Nekem mindig szurkál, nyilal vagy fáj a petefészkem peteéréskor, utána már nem. Babát mindannyiunknak!
2011. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!