Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteéréskor mindenkinek van...

A peteéréskor mindenkinek van nyúlós nyák? És ezt a nyákot a bugyin lehet látni vagy egészen mélyen a méhszájnál?

Figyelt kérdés
Ez a nyák peteéréskor vagy tüszőrepedéskor jelentkezik? Én kb. 3 napja érzek hasfájást a petefészkeimnél. Van egy kevés krémes folyásom. A 14. cn-omon vagyok. Általában rendes 28 napos ciklusaim szoktak lenni, de előző hónapban késett, így csak a 38. napra jött meg. Érdekes, hogy előző hónapban a 24. nap körül erős mindjárt megjön érzésem volt és azt hittem, hogy hamarabb jön meg, mégis késett. Lehet, hogy valójában akkor volt tüszőrepedésem? Akik értenek az ovus témához, segítenének? Ti szoktátok érezni ezeket a dolgokat a hasatokban?
2009. máj. 19. 15:55
 1/9 anonim válasza:
0%
nekem van
2009. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a peteérés a 14. nap körül van, akkor kb. max. 5 nappal a tüszőrepedés előtt megjelenik a tojásfehérje állagú nyúlós váladék.

Akkor a legegyértelműbb, amikor reggel felkelsz és kimész pisilni, de előtte wc papírral megtörlöd magad. A papíron nagyon szépen látható az állag.

Akkor repedt meg a tüsző, ha ez a váladék hirtelen eltűnik. Száraz leszel, nincs folyás, váladékozás.

2009. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok: mindegy mikor van a peteérés, csak máshogy akartam fogalmazni. Szóval függetlenül attól, hogy a peteérés a 14. vagy akárhanyadik napon van...
2009. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia változo ez a cervixnyák, nekem volt egy idö hogy minden honapban tapasztaltam a 13-14.-napon, de amikor teherbeestem nem volt semmi, végig krémes voltam... söt még az elötte lévö 3 honapban is.meg is ilyedtem hogy van e egyáltalán peteérésem. aztán látod mégis összejött a baba elsöre...

szerintem ha rendszeres 28 naposak a ciklusaid akkor a mensitöl számitott 12 13 14 15.-napon huzzatok bele és akkor tuti nem késitek le a petét :)ja és ha esetleg hömérözöl azon is láthatod, hogy mikor zajlik la a peteérés. amikor a megszokottol pár fokot feljebbugrik a höd akkor már lezajlott. még aznap érdemes akciozni, de utána már valoszinüleg nem. amiatt meg szerintem ne izgulj hogy legutobb nem a 28.-napra jött meg. emlékszem egyszer velem is elöfordult 42.-napra jött meg. pedig mindig rendszeres nálam is.

amugy egy tanács csináljátok minden nap, ha tudjátok. mi ugy csináltuk, és bevált :)

sok sikert, remélem tudtam segiteni

2009. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasznosak voltak. Ezt a WC papíros dolgot ki fogom próbálni, remélem kómásan, éppen felébredve nem felejtem el, mert én gyakran kelek fel éjszaka pisilni. Mégegyszer köszike.
2009. máj. 19. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs ilyen nyákom, mégis volt pém
2009. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült a wc papíros diagnosztika? :-)
2009. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még nem próbáltam ki, mert elfelejtettem reggel ahogy készülődtem a munkába, de sztem az ébresztőhöz beírom, mindenféleképpen ki fogom próbálni! Megírom majd, hogy tapasztalom-e.
2009. máj. 20. 15:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy szerintem már túl vagyok a peteérésen, már a napokat számítva is, de sztem volt ovu fájdalmam vagy három napig, én legalábbis annak tudom be a dolgot. Azért majd meglátjuk.
2009. máj. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!