Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig életképesek? Ha érzéken...

Meddig életképesek? Ha érzékennyé válik a mellbimbó, biztosan megvolt a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon erőteljesen éreztem a peteérést a jobb petefészkemben, voltunk is együtt a férjemmel. Ma reggel még mindig éreztem, mostanra viszont teljesen elmúlt a feszítő érzés. Így van esély a megtermékenyülésre? Reggelre a mellbimbóm is elég érzékennyé vált.
2011. ápr. 26. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
1nap alatt nincsenek még tünetek..várd meg a nemvárt napját és tesztelj!!
2011. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen van esély, hisz együtt voltatok tegnap, ha jó a hüvelyi ph-d akkor három -négy de akár több napig is életben maradnak a kiskatonák, én is meg szoktam érezni az ovus fájdalmat, akkor reped és szabadul ki belőle a petesejt mármint a tüszőből.Az első gyermekem akkor készült aznap amikor nagyon fájt a petefészkem:) másnap is fájd de már csak kicsit, és sikerült:) amikor a melled már kezd érzékeny lenni, akkor már elkezdődött a progreszteron termelés, tehát meg volt az ovu, egy a lényeg, jókor voltatok együtt.
2011. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves második, köszönöm a biztatást. Nagyon örülnénk már egy kisbabának.Honnan tudhatom meg a hüvelyi PH-mat.

Voltam már kivizsgáláson, ilyenkor ezt is nézik, vagy erre van külön vizsgálat?

Kedves első a mellfájdalmat nem terhességi tünetként írtam, hanem tüszőrepedés jeleként.

2011. ápr. 26. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Én netről rendeltem de nem mostanában, ötven darabosat, ilyen papír kis tesztcsík, lehet olyat is rendelni amit vizeletből kell, de olyat is amit hüvelyváladékből kell elvégezni, számunkra az volt a fontos, keresőbe nézd meg szerintem hüvely ph teszt írd be googléba, biztos kidob pár oldalt.
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi megtaláltam!

Tehát ha ennek az eredménye jó akkor nem lehet gond a kiskatonát feljutásával ugye?

Köszönöm még egyszer erről még nem hallottam.

Egyébként a rákszűréses papíromra nincs írva semmilyen bakteriális elváltozás, bár nem tudom, hogy ez hozzá tartozik-e a Ph-hoz.(de azt írja a tesztnél, hogy a fertőzést mutatja ki)

2011. ápr. 26. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi,félre értelmeztem a kérdést!igen,valóban lehet a mellfeszülés tüszőrepedés jele.nálam is az volt és most itt van a pocakomban a kislányom!!remélem nektek is sikerült!!
2011. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
első voltam
2011. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát itt a savas vagy lúgos amit kimutat, mert az számít nekünk, legalább is olyan szempontból, hogy meddig életképesek , amúgy a baktériumok kimutatására van az ősrégi citrom teszt, a dokim mesélte, hogy régen így nézték meg, melyik nővel szabad lefekündi:) a nő hüvelyére citromot csepegtettek és ha a nőt csípte akkor azt jelentette, hogy rossz parti, valami fertőzése van, ha a nő nem érzett semmit akkor ott lent minden oké:) férjem urulógusa pedig azt mondta, hogy szex után a férfinak minden alkalommal el mennie pisilni, mert így kimossa a húgyvezetékén keresztül az olyan baktériumokat amik esetleg a nőkben lehetnek és károsan hathatnak..szóval van sok furfang, nem olyan egyszerű ám egy bébit összehozni:) bezzeg van akire csak ránéznek:))
2011. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Teljesen igazad van. Én Tanár vagyok és a diákjaim "sorra" teherbe esnek 16-17 évesen, aztán meg kétségbe vannak esve, hogy mi lesz velük. Mi pedig, akik mindent megtennénk egy babáért, hónapokat, éveket küzdünk és próbálunk mindent helyesen csinálni.

Nem baj annál nagyobb lesz az az öröm, ha összejön végre.:)

2011. ápr. 26. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen, a tinik:)) Sok sikert neked és bízz a sikerben:)) mi a második gyereken gyúrunk és remélem veled egyszerre tesztelünk pozit:) majd még ide lesek , hogy mi van veled:)) most elköszönök, jó éjt:)
2011. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!