Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondta az orvos, nem...

Azt mondta az orvos, nem vagyok terhes! Mi erről a véleményetek? 10 napja késett a menszim, erre ma reggel megjött...

Figyelt kérdés
Tegnapelött voltam dokinál mondta hogy csak egy cisztám van , elkülddött vérvételre HCG.7,6 volt.Beszéltem vele telefonon mondta hogy menjek be mert egy kicsit magasabb a hcg.Azt mondta lehet hogy méhen kívüli vagyok egy ultrahangot megér.voltam nála azt mondta hogy majd menjek vissza ha elmúlt.Szinte hülyének nézett hogy minek mentem oda.Meg se vizsgált!Azt mondta nem vagyok terhes!Mi erről a véleményetek?
2009. márc. 6. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy válts orvost. A nem terhesek HCG szintje 5 alatt van. Valószínűleg kémiai terhességed - vagy ne adj isten valóban méhen kívüli terhességed lehetett. Ezt pedig szerintem felelőtlenség egy orvosnak elbagatellizálni. Nézesd meg magad egy másik orvossal minél hamarabb!
2009. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy nem vagy terhes. Terhes voltál egyértelmű, mert a HCG-d mutatja. Megjött, elvetéltél. Megnézett UH-on a vetélés in toto (komplett) volt, a méh üres nem kell műszeresen befejezni. örülj neki.

korrekt orvos, mert visszahívott, hogy megnéz mensi után. Ami egyébként felesleges, de láthatod ebből, hogy lelkiismeretes.

2009. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
előző vagyok sajnálom a babát
2009. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor tegnapelött megnézett ultrahangon azt mondta nem lát méhen belüli terhességet csak egy cisztát.Több tesztem is + lett.Azért küldött hcgre hogy nem vagyok e méhenkivüli.Nem tudom milyen vetélésről írsz hogy megnézett uh-al és üres a petezsák mert nekem ilyet egy szóval sem említett.Csak azt hogy cisztám van.Ma meg szinte hülyének nézett hogy minek mentem,ha megjött, holott ő mondta!
2009. márc. 6. 17:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon gyenge vérzésem van.
2009. márc. 7. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!