Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hogy mind az 5...

Mitől lehet hogy mind az 5 teszten amit csináltam idő után jött ki a második csík és az is halványan? Mi a véleményetek az elvileg nem érvényes nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
nem érvényes
2011. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

És miért csináltál 5 tesztet? Ha késik heti egy bőven elég, de akár kéthetente is, egy hónap késés után meg el kell menni orvoshoz.

Annak semmi értelme sztem, hogy százezer tesztet csinál vki. Attól nem lesz hamarabb kismama.


Egyébként nem érvényes az eredménye.

2011. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kíváncsicska ***** válasza:
Nem érvényes a teszt.Vegyél más fajtát de inkább menj el orvoshoz.Én 2 hetes menses csúszás tán mentem el dokihoz megvizsgált csinált egy hüvelyi ultrahangot és ott volt a biztos eredmény.
2011. ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mióta késik? Megy a drukk!

2011. ápr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Időn túl megjelenik a 2. csík. Több fajta tesztet csináltam, mindegyiken ott van halványan de egyértelműen a 2. csík.

Én nem reménykedem...

2011. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 napja késik! Én még reménykedem....
2011. ápr. 27. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:

09:29-es vagyok.

Holnap reggel elmegyek dokihoz, hogy alaposan vizsgáljon meg. Ha nem fog látni semmit, akkor én felfogom úgy, hogy tuti nincs baba. Ennyi. Saját megnyugtatásom miatt megyek.

2011. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha már késik egy 10 napja akkor te is elmehetnél orvoshoz. Előbb ne menj mert nem fog semmit látni a doki (10 napnál is még csak petezskot szerintem). Addig is tesztelhetsz. Elképzelhető még az is hogy később volt pé-d.


20 hetes km

2011. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd írd meg mit mondott!
2011. ápr. 27. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, meg fogom írni. Amúgy mondta, hogy még nem biztos hogy látni fogja ha van baba...

Nem tudom miért mondta azt, mert szerintem már látnia kéne valamit...

2011. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!