Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy tesztet és az...

Csináltam egy tesztet és az ábra alapján a jobb oldali rublikában kellene lennie csíknak ha negatív, azt írta hogy lehet az ábrától eltérő is de érvényes, meghát inkább folt volt mint csík, szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj más fajtát.
2011. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Az melyik a kontrollcsík, vagy a tesztcsík. Ha a kontrollcsík volt folt, akkor nem jól csináltad a tesztet, vagy a teszt rossz. Ha a tesztcsík lett folt, akkor vagy terhes vagy, vagy rossz a teszt. Egyáltalán milyen teszt, mert azt nem írtad le? Fénykép a tesztről?
2011. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nevére már nem emlékszem (Rossmannban vettem), a "T" oldalon volt a folt, az volt a papíron, hogy ha negatív akkor a jobb oldali kockában van a csík, de eltérés lehet az ábrától attól függetlenül érvényes, tehát akkor is negatív hogyha a bal oldaliban volt, vagy én értelmezem rosszul.. :S
2011. máj. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!