Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fémes íz a szájban, alhasi...

Fémes íz a szájban, alhasi enyhe fájás és rossz közérzet. Utalhat kora terhességre (kb 2-3 hetesre)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hetes pont akkor vagy amikor ovulálsz. 3 hetes pedig ovulációd után vagy 1 héttel. hát 3 hetesen már bármi megtörténhet, érezhetsz néhány tünetet szerintem, mivel minden terhesség más is más.
2011. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta. 2 hetes terhességnél eshetsz kb. teherbe. :)
2011. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig a femes iz jelenthet terhes tunetet. Az estrogen hormon nagy szerepet jatszik az iz vilagunkban. Mersekli ezt. Terherbe eseskor az estrogen hormon ingadozik/valtozik es ez kihat az iz vilagunkra ezert erezhetunk femes izt a szankba. Mivel az izles es a szaglas ugymond “kapcsolatban” vannak egymassal ezert a szgokra is erzekenyek lehetunk. A savanyu dolgok (ha birja a gyomrod) eltuntetik ezt az izt. Citrus gyumolcsok, savanyusagok.

Persze en sem azt irom, hogy tuti terhes vagy mert mast is jelenthet de mikor en varandos voltam a kisfiammal kaptam a vedonotol (kulfoldon elunk) egy kis fuzetet amiben es a femes iz az elso 10 terhes tunet kozott szerepel. Itt olvastam errol az estrogen hormon ingadozasrol es, hogy az okozza.

Ha a mensid elmarad akkor mar 4 hetes terhes vagy. A terhesseget a mensturaciodtol szamoljak. Mikor a mensivel elhalt a petesejt akkor mar meg is szuletik egy ujabb petesejt. A terhesseg a petesejt szuletesevel kezdodik nem pedig a megtermekenyitessel. Ugyhogy ettol szamold. Kivan neked, hogy baba legyen. :)

2011. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak fémes ízt pl. egy rossz fog is okozhat! Nekem pl. volt és akkor nem voltam terhes. Sőt, ha picit vérzik az ínyed, amit észre sem veszel esetleg, attól is érezhetsz fémes íz. 1001 tünet van, ami lehet terhességtől, vagy éppen nem attól. Az egyik legbiztosabb, akkor is a teszt!

Én pl. 6 hetes vagyok, de nekem szinte semmi tünetem nem volt. Illetve semmi olyan, ami a nagykönyvben le van írva. Most sincs még nagyon. Ha nem tudnám az uh és a sok pozitív teszt alapján,hogy ott a baba, akkor nem venném észre,hogy terhes vagyok!

2011. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Utalhat arra is és rossz fogra is! Nekem is alhasi fájdalmaim vannak, kényelmetlen a hason fekvés, hányingerrel fekszem és kelek. :) Fogalmam sincs, hogy ez babut jelent-e de 5 nap múlva nem várom. Maj kiderül:)
2011. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd:)
2011. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a 10.dpo-tól volt fémes íz érzésem és baba volt
2011. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A várható menses ideje körül érezhetsz először bármiféle terhestünetet. Ha még messze van a menses ideje, akkor mástól van. A legbiztosabb terhestünet a pozitív teszt. :-)

2011. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!