Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor még nem tudtátok, hogy...

Amikor még nem tudtátok, hogy babát vártok, sokszor voltatok álmosak, fáradtak?

Figyelt kérdés
Értem úgy, hogy állandóan. Enni tudtatok rendesen?
2011. okt. 28. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állandóan nem, de pl nem tudtam végigcsinálni a szokásos tornadvd-met, mert a felénél kifulladtam. Nem értettem, miért.
2011. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolom nem tudod hogy terhes vagy e?mert akkor nem ideírtad volna a kérdésed.

De azért én leírom mert én se tudom még hogy az vagyok-e,de én szinte majdnem mindig álmos vagyok

2011. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát amikor rám erősen rámjött az álmosság, akkor azért már tudtam,hogy az vagyok. Tehát túl korán szerintem még ez a tünet annyira intenzíven nem jelentkezik!
2011. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még 2 napom volt a mensiig,de egyszerűen már 4. napja hogy nem bírtam este 10 után nyitvatartani a szemem.Előtte éjfél-1 óra körül feküdtem.Nem terhességi tünetként fogtam fel,de csináltam egy tesztet.Halvány pozi lett,de nem nagyítós,rendes pozi csak halványka.Aztán másnap erősebb,2 nap mulva full erős :)Most tartok itt,2 nap késéssel,7 pozi teszttel,de már déluán is aludnék :)
2011. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ma van a nevárt napja!Eddig még nem jött meg és remélem nem is fog,bár nem merem elbízni magam,mert egyébként is van,hogy 4-5 napot késik a mensim.

Pont emiatt még nem teszteltem.Inkább várok még vele pár napot és ha addig sem jön meg,akkor csinálok egy tesztet,addigra már biztosan ki kell mutatnia ha terhes vagyok.

Nálam már majdnem egy hete jelen van az állandó fáradtságérzet.Egyfolytában csak aludnék és akármennyit alszom mégis nyúzott vagyok.Ma 10kor másztam ki az ágyból pedig általában 7végén is legkésőbb 8-kor fel szoktam ébredni.Tegnap este vendégségben voltunk,de ott is alig tudtam türtőztetni magamat,hogy el ne aludjak.Ezen kívül a melleim nagyon érzékenyek és duzzadtak.Néha érzek enyhe nyilalást a hasamban és a derekamban is.Remélem baba van a dologban!:)

Pár nap múlva,ha nem jön meg csinálok egy tesztet és kiderül!:)

2011. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy tipikus leírhatatlan érzés,amit ha megérzek,azonnal tudom,hogy terhes vagyok,teszt és minden nélkül.Nem lehet álmosságnak,vagy fáradtságnak nevezni,valahogy olyan érzés,mintha húzna az ágy,vagy mintha valaki szívná ki belőlem az energiát.Az az érzés minden egyes terhességnél előjön,még azelőtt,hogy késne a menstruációm.
2011. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem, az állandó álmosság ezt jelenti. Amikor a kisfiammal voltam terhes, szinte állandóan aludtam. (Hozzáteszem, az 1. alkalommal terhes is lettem.) Már 2-3 hónapja próbálkozunk újra. De most nagyon álmos vagyok. Ugye nem az őszi fáradtság?
2011. okt. 29. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
a fejed nem szokot fájni esteleg nem szúr az alhasad?én olvastam róla hogy ilyen tűnetek is vannak
2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fejem mostanában igen,majdnem minden nap, de arra fogtam, hogy túl fáradt vagyok. Ez is lehet jele?
2011. nov. 1. 13:01
 10/11 anonim ***** válasza:
egyes korai terhess nőknél előfordulhat bár ez nem biztos más oka is lehet
2011. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!