Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttléttől számítva...

Az együttléttől számítva hányadik napon lehet már tesztelni? Ha tudom a feltételezett fogantatás pontos idejét.

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én tudom hogy min 14 nap de remélem jól emlékszem , ha nem ne hari nem akartalak félrevezetni.

2009. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így van.
2009. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kb. 14 nap. Nekem is így volt. De ha mégsem egyértelmű, vársz még néhány napot. Én 3 tesztet csináltam, hetente egyet! :)
2009. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ez egy elég bonyolult helyzet,mert nemrég szültem,tehát a ciklusom még nem állt vissza pontosra.25 napja voltunk együtt,akkor történt egy kis baki,amiből akár baba is lehetne.csináltam eddig két tezstet,egyiket 1 hete,másikat meg most pár perce(gabriel és qupido,azt mondták a gyógyszertárban,hogy ezek a legjobbak),de - lett midkettő.Én is 2 hétről hallottam,de nem voltam biztos benne.A múltkr a ciklusom 23 napos volt,előttwe csak 10,szóval még tényleg elég gáz.Most a 23 naposhoz viszonyítottam,és am kellett volna megjönnie.De akkor ezek szerint megfog,csak később.

Köszönöm as egítséget

2009. márc. 6. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam is a 14. napon lett pozitív a teszt,a 13.napon tök negatív volt.Lett is nagy öröm!!!
2009. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!