Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majd csak szombaton (nem)...

Majd csak szombaton (nem) kellene megjönnie, de én már ma teszteltem, mert nem bírtam tovább! Persze negatív lett. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai volt a teszt, de most jól el is szomorítottam magam!Volt már valaki így, hogy tesztelt, és ezek után mégis terhes lett? Igazából tünetem nincs, csak tudom, hogy peteérés körül voltunk együtt a párommal...
2008. febr. 13. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen én is elkovettem ezt a hibát, mert nagyon akartam,de mint tegnap kiderult babás vagyok..
2008. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok neked!!!Mikor teszteltél megint?Volt valami tüneted? Nekem csak a jobb oldalamon szúr a petefészeknél...
2008. febr. 13. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy csak ma van a harmadik nap , hgy nem jott meg de ott a két csík...Olyan igazi nagy tunetem nem volt max szúrt a petefészkem,gorcsoltem olya"mindjárt megjon", rettenetesen fájt a mellem, nem tudtam ráfekudni sem,farkaséhség..Most már intenzívebben szúr, gorcsol..ahogy kimaradt tudtam , ez most más....szorítok, hogy sikeruljon...
2008. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Szerintem még korai volt az a teszt,szombatig még 3 nap. Nekem is pénteken v. szombaton kéne megjönnie( ill. nem kéne), de még nem teszteltem és nem is fogok csak ha már késik kb. 1 hetet.Vannak tüneteim: mellfeszülés,alhasi görcsök,gyakoribb pisilés,puffadás.Bizom benne, hogy mindketten babásak vagyunk. Az előttem írónak gratulálok!
2008. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig tesztelek előbb, mert nem bírom ki. Sajna tegnap megjött a nem várt mensi, pedig annyira terhesnek hittem már magam! :))) :((
2008. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes hamarabb tezstelni. Ahogy az ábra muattja, csak elszomorítod magad. És közben pedig lehet, ott a kis pocaklakó, csak még nem termelődött elég HCG. Ugye azt már ne írjam, hogy reggeli első vizeletből tesztelj :)
2008. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én is ebben a cipőben járok: szombati menzesz, tünetek: puffadás, alhasi fájdalmak, érzékeny mellek, kezdődő székrekedés. Holnapra terveztem a tesztet. Az előbb olvastam egy oldalt, ami közölte, hogy nem sok esélyem van a terhességre, mert túl korai, hogy tüneteim legyenek. Szerintetek?
2008. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem várj meg 2-3napos késést,és lehet,hogy pozitív teszttel ékeskedhetsz:))

De,ha akkor sem az,és nem jön meg,akkor egy újabb teszt pár nap múlva.De szerintem ne görcsölj rajt feleslegesen,mert akadályozhatja a teherbeesést.

Minden jót neked,és kívánom,hogy sikerüljön mihamarabb:-))

Üdv:Egy 3-ik babás kismama

2008. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!