Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Több mint...

Lehetek még terhes? Több mint 2hete késik ma délután 3körül csináltam lily tesztet negatív lett! Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vegyél egy másik fajta tesztet,ha az is negatív menj el dokihoz az a legbiztosabb.
2011. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy alapból baj van a hormonjaimmal!Hónapokat kimaradozik!De már nem tudom mi van!Ha kapok időpontot héten megyek endokrinra!Hátha mond vmi okosat!DE olyan jó lenne azzal fogadni páromat ha hazjön hogy baba lesz!
2011. júl. 6. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is két hétig késett el mentem dokihoz most meg gyógyszert kell szednem hogy meg jöjjön mert valami gebasz volt nálam is a hormonok miatt!neked azért szurkolok!ne haragudj nem akartam el venni a kedved de sajnos van ilyen is!
2011. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen a ciklusod, akkor éppen lehet baba is, bár nagyon kicsi a valószínűsége. A legvalószínűbb az, hogy peteérésed sem volt ebben a hónapban, akkor pedig minél előbb célszerű lenne orvoshoz fordulni. A nemvárt napján, de legkésőbb 1 héten belül pozitív kell legyen a teszt ha középidőben történt a fogamzás. Ha nálad később volt peteérés akkor elképzelhető, de egy reggeli első vizeletből elvégzett teszt már most pozitív kellene legyen akkor is.
2011. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utoljára május 24-28ig volt mensim juni közepén rendszeresen együtt voltunk párommal.Azóta se jött meg!Legutobb nem mondott az orvos semmit a hormon bajomra!
2011. júl. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!