Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel negatív teszt....

Ma reggel negatív teszt. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
4.-ére vagy 5.-ére nem várom. A hasam elég sokszor görcsöl, folyton pisilni járok, néha hányingerem van.
2011. júl. 2. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esély meg van, de nagyon korán teszteltél, nem kellett volna még. Ha kimarad utána tesztelj egy 4-5 nappal.
2011. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Tudom, h korán teszteltem, de olyan nehéz :(

2011. júl. 2. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam is így kezdődött. a nem várt előtt egy nappal nagyon halvány poz.lett. aztán persze csináltam még...De meg kell várni a nemvártat.Mert ha előtte negatív, attól leszel tiszta para.
2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nálam is így kezdődöttet a tünetekre értettem.:-)))
2011. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Reggel csinálok egyet, kitudja :)

Mondjuk félek, h meg fog jönni :(

2011. júl. 2. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, hogy nekem mind2 terhességem végéig negativ volt a teszt. Mikor először csináltam, óriási kő esett le szivemről, mert nem vártam a leányom. Aztán 1 hét múlva sem jelentkezett a mikulás, és akkor elmentem orvoshoz, aki közölte, hogy 7 hetes terhes vagyok. Majdnem leestem a székről. Végig vettem, és csináltam a teszteket, kiváncsiságból, mikor mutatja ki. Egy sem lett pozitiv.
2011. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a biztatást és gratulálok a gyermekedhez! :)
2011. júl. 3. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
szia.amíg nem jön meg a menszeszed addig reménykedhetsz.6.án csinálj egy tesztet.remélem pozitív lesz!!sok sikert
2011. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát rendben, addig már nem nagyon szeretnék tesztelni.

Szoríts nekem:)

2011. júl. 3. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
szia!14:46 vagyok!Szorítok neked és drukkolok hogy pozitív legyen!!!!De te is szoríts nekem mert péntekre vagyok kiírva az első kisfiammal!!!:)
2011. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!