Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet gyenge pozitív...

Miért lehet gyenge pozitív tesz eredményem már 4 napja? Nem erősödik a csík, mindig éppen alig látható, de azért ott van. Ugyanakkor mindjárt megjön érzésem van folyamatosan.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne idegeskedj.

Hány napja késik? Pár nap múlva tesztelj újra.

A megjön érzés, nekem a terhesség 18. hetéig megvolt. Ez az egy tünetem volt.

Minden jót!!!

2011. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, hogy mennyit késik, mert az előző ciklusom nagyon kitolódott, és elő szokott fotdulni, hogy a következő ciklusom pedog lerövidül, de nem minden esetben, tehát lehet, hogy késik már 5 napja, de lehet, hogy még egy napja sem. Ma éjjel már a szokásos izzadás is jött mensis tünetként, ez mindig a megjövetel előtti napon szokott. :-(((( nagyon köszi a válaszod!
2011. ápr. 28. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nyugi! Ugyanazzal a teszttel csináltad. Én pl. nagy tesztelő voltam (két hete, mert azóta már nem tesztelek, hiszen már láttam "őt"), és reggelente kettő nyomtat. Két másfajtát. Nekem pl. az egyik fajta mindig jóval erősebb volt, mint a másik. Szóval a lényeg,hogy ugyanolyan teszteket hasonlíts össze.

A megjön érzés nekem is van még, meg a dokim szerint még lesz is!

Ráadásul nekem tök vizes folyásom volt, ami mensi előtt szokott lenni, tehát tutira vettem,hogy megjön. De mégsem! Ja, és aznap, amikor meg kellett volna jönnie, minden ugyanolyan volt. Ugyanaz a görcs szerű érzés, ugyanaz a puffadás stb. Emlékszik a szervezet! Ennyi! Van, aki még 6. hónapban is tudja,hogy mikor kellett volna megjönnie!

2011. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesztelgess ugyanazzal a teszttel még vagy 2-szer 3 naponta, és ha továbbra sem fog erősödni, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. Tapasztalatból mondom!

Drukkolok hogy erősödjön!!

2011. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Napokig ugyan azzal a drágább tesztel teszteltem és nem erősödött a csík. De én halványan láttam, hogy ott van. Aztán vettem másfajta teszteket is, olcsóbbakat. És a legolcsóbb tescós mutatta ki leg erősebben a második csíkot, míg a drágán nem erősödött a csíkom. Most 14-hetes vagyok.

Sok sikert!

2011. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma is teszteltem, egy Exepil márkájú teszttel. Ezen kifejezetten egy erős csík lett látható, olyan, amely még nem volt egyiken sem. Annyira örülök, de azért még nagyon félek, azt érzem, hogy máris megjön a mensim, szorítom össze lent a dolgokat, nem mintha bármi is múlna ezen. Holnap reggel is tesztelek. Érdekes, hogy valóban a legolcsóbb teszt mutatja legerősebben, a többi nagyon kétes volt. KÖszi a válaszaitokat!

2011. ápr. 29. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök:) Minden jót!!
2011. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

08:58-as vagyok

Na akkor terhes vagy, ez tuti! Gratulálok! Ha már van erős csíkod, akkor arra azt mondtom tuti baba!! Sok boldogságot!

2011. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!

Nekem is mutatta ki erősen a csíkot. Ezért írtam tegnap, hogy az olcsóbb jobban bejött nekem. :)

Amúgy ne izgulj, nekem a tüszőrepedés óta szurkált a hasam és volt megjövős érzésem. Rohantam dokihoz is nehogy méhenkívüli legyek. De a doki mondta,hogy ne figyeljek a has szurkára az természetes, ne vegyem észre. Azóta is szurkál de minden rendben, 14-hetes vagyok :)

2011. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

KÖszönöm! :-)

( a mai csíkom már olyan erős volt mint a tesztcsík.több tesztet már nem veszek, egy kisebb vagyont költöttem el rá ebben a hónapban....)

2011. ápr. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!