Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet az ovulációs fájdalom?

Ez lehet az ovulációs fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap puffogott a hasam,mint ha valami buborékok lennének benne.Este együtt voltunk a férjemmel,egy picikét fájt.Ma pedig mint ha le akarna szakadni a hasam,még ha leülök,azt is lassan teszem.Szeretnénk kisbabát,bízom benne,hogy jókor szerettük egymást...!
2011. ápr. 29. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam meg az a baj, hogy nem tudom pontosan belőni, hogy megvolt-e már vagy most lesz meg az ovu. Mert azt tudom, mikor tartok ott, még ha csak a tüneteket nézem, akkoris, de napra pontosan nem tudom, hogy mikor volt. Tehát ovu környékén én is szoktam érezni, hogy kicsit fájdalmasabb az együttlét. Szoktam érezni erős szúrást az egyik oldalt, na ez tegnap este volt. Ma pedig azt érzem, hogy hirtelen leülésnél nehéz az alhasam. És most nem tudom, hogy már megrepedt-e vagy még csak most fog?

Ha 2 naponta vagytok együtt, akkor nem késitek le, az biztos. Na mi meg tegnap nem voltunk együtt, de mai nap mindenképp bele kell húzni, remélem, nem késő még!

2011. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban is minden másnap együtt voltunk,de nem jött be...:(Most 2-3 naponta próbálkozunk,talán így sikerük.Igaz,ha ma van pé-m,akkor a tegnapi talán jó időzítés volt,elötte kedden (26-án)voltunk együtt.13-14-re nem várom.(13 péntek hm...)
2011. ápr. 29. 18:34
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Hirtelen leülésnél nekem is fájt tegnap. Utána délután voltam dokinál, UH-n látott szép nagy tüszőt. Szóval az a fájdalom szerintem azt jelenti, hogy még nem volt ovu.

2011. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Mi is úgy voltunk együtt, hogy 2 nap kimaradt, de aztán 27-én voltunk együtt, utána kimaradt a 28-a és végül 29-én, állítólag ekkor volt ovulációm. Mivel ma 30-án emelkedett a hőm. De tudjátok mi a fura? Hogy még mindig érzem leülésnél néha azt a "nehezet"! A hőm pedig ma megemelkedett! Akkor most mi van??

Amúgy én is 13-ára nem várom!

2011. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mára elmúlt ez az érzés.Tegnap este még éreztem,meg a derekam (vagy a veséim?)fájdogált egy kicsikét.Még ma megszeretgetem a férjemet biztos ami biztos....
2011. ápr. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!