Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom nálam most...

Ovulációs fájdalom nálam most 3napja tart. Ilyenkor mindennap érdemes együtt lenni és ha a fájdalom elmúlt, akkor repedt meg a tüsző és utána is?

Figyelt kérdés
Kérlek,segítsetek,hogy hogyan is van ez.Köszi!Most együtt voltunk,de elég kellemetlen volt,mivel mindenegyes mozdulatnál elérte a méhszájat a párom-Veletek is előfordul ilyen?
2011. szept. 5. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindennap nem érdemes,mert az rontja a spermiumok minőségét.Dokim szerint két naponta érdemes.
2011. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok,köszi.De akkor nem maradunk le a peteérésről?
2011. szept. 5. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a sperma akár 3 napig is életképes!
2011. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 napig szokott tartani a fájdalom de én ovu tesztet használtam amiből arra jöttem rá, hogy az első vagy max. a második napon van ovum.
2011. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És miután megtörtént az ovu,megrepedt a tüsző még mindig érzel fájdalmat?

Én most nem ovu teszteltem,csak múlthónapban,de akkor 1,5napig éreztem csak az ovut,most meg bő 3napig.És akkor a fájdalom után volt + a teszt.

És még az volt a furcsa,hogy most fájt a szex,elérte a méhszájamat.

2011. szept. 6. 07:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb módszer, ha kétnaponta szexeltek :) Óvatosan is lehet és akkor nem kell fájnia.
2011. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem mindig 3 napig tart a fájdalom és az 1. vagy a 2. napon reped meg szerintem. Tehát 1 napig még biztosan fáj utána.
2011. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!