Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja május 3-4. -re?...

Ki nem várja május 3-4. -re? és mik a fejlemények? Tunetek? Teszt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia, én 2-ra nem várom. 32 hónapja próbálkozunk. Most volt az első inszemem, semmi tünetem. Tesztelni nem is akarok, csak, ha késne. Egyébként szerintem nem sikerült, nem nagyon tudom már elképzelni, hogy valaha is fog. Veled mi a helyzet?
2011. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szia, én is csak reménykededni tudok, addig míg szokás szerint megint meg nem jon, már én is ugy vagyok vele, hogy félek tesztelni, mert mindig csak negativ.de azért neked nagyon drukkolok, írd meg majd hogy mi lett.nekem csak annyi a furcsa hogy iszonyatosan fájnak a melleim, már hozzájuk érnem is fáj.
2011. ápr. 29. 19:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Én május elejére nem várom (napot nem tudok, 28-40 naposak a ciklusaim :( )Tesztelni nem merek, pedig nagyon szeretnék már. Félek, hogy a tüneteimet csak beképzelem (18-án pici vérzés, erős folyás azóta is, 26.-a óta derékfájás, álmosság, tegnap óta feszül a hasam, mintha fel lennék fújódva.) Szóval egyenlőre csak reménykedek és nagyon nem-várom,hogy megjöjjön. Nálad mi a helyzet?
2011. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
szia .én 4.ikére nem várom, pontos 30 napos a ciklusom. nekem kb.18-19.ikén volt p.é, 19.-ikén és 21.-ikén voltunk egyutt,az elso egyuttlét utan 3 nappal kezdodtek a petefészkeim szurkálni, fájni,egész délutan, és másnap reggel, azota minden nap szurkál, haspuffadás is van, a melleim azok kulonosen fájnak, nagyon szagérzékeny lettem, ennyi, de ma reggel negativ lett a 10-es érzékenységu teszt, de addig még van remény mig nem indul meg, hiszen még picit odébb van a 4.ike, lehet hogy még korai volt a teszt. majd irj a fejleményekrol.Timus
2011. ápr. 30. 09:09
 5/20 A kérdező kommentje:
ja és ami más az hogy ilyenkor mensi elott már eros folyásom szokott lenni, most meg száraz vagyok, alig van folyásom, szinte semmmi
2011. ápr. 30. 09:10
 6/20 anonim ***** válasza:

7:43-as vagyok. Közben én is "kiszáradtam" :) és már olyan érzésem van, mintha egy követ hordoznék a hasamban. Időnként fáj, meg húzódik is. Remélem nem a közelgő mensit érzem. :(

Az első terhességemnél, nov. 30. volt a mensi első napja, dec 31.én negatívat teszteltem, 3-án halvány pozitívat, és még kellett ezen túl két és fél hét, mire az orvos is meg tudta erősíteni. (Jól elbújt a fiam :) )

Ezért én még várok a teszttel, mert még emlékszem milyen csalódottak voltunk a férjemmel, hogy nem láttuk a másik csíkot. Most egészen addig van remény, míg meg nem jön :)

Nagyon szorítok nektek, és figyelem az újabb bejegyzésed, hátha egy pozitív teszt képét töltöd fel legközelebb :)

2011. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
koszike, nagyon aranyos vagy. hát én már kb. egy hete száraz vagyok, ilyen még nem volt, mensi elott olyan eros szokott lenni, hogy ugy éreztem sokszor hogy megindult.hullámokban, egy pici ideig szokom érezni az enyhébb mensis gorcsoket, de remélem nem lesz belole semmi, én majd kedden reggel tesztelek egy 10-es teszttel,a melleim naprol napra jobban fájnak és érzelmi kitoréseim vannak, a barátnom szerint teljesen más vagyok ha nem baba van a dologban akkor a hormonok nagyon de nagyon csunyán szorakoznak velem. én drukkolok nektek kedves válaszolok
2011. máj. 1. 12:33
 8/20 A kérdező kommentje:
na?mi a helyzet?hogy vagytok
2011. máj. 1. 18:49
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerencsére még mindig semmi :)

A hormonok velem is játszanak, tegnap képes voltam sírni egy reklámon :) A hasam felpuffadt és kemény, derekam szurkál és nagyon rossz ülni. 3-szor gyakrabban voltam pisilni,mint szoktam, pedig tegnap nem is ittam napközben.

Már én is szemeztem a teszttel, de inkább még várok vele. Holnap reggel gondolok majd rád, nagyon szurkolok. :)

2011. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
koszike, meg nem sem indult meg, de majd szét szakad a derekem, meg fájnak a lábizmaim, alig birok járni, he meg megyek gyalog, ugy elfáradok, legszivesebben csak fekudnék. gondolom hogy meg fog jonni:(
2011. máj. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!