Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha el van záródva a petevezeté...

Ha el van záródva a petevezetékem, akkor természetes úton nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Ezt valahogy nem értem. Akkor mikor csinálják a petevezeték átfuvást? vagy ez a vizsgálat, tehát ha elvan záródva semmit nem tudnak csinálni?Altatnak vizsgálat közben? Azt mondta a dokim, hogy most ez a vizsgálat következik, de nem tudok róla semmit!
2011. ápr. 29. 18:15
 1/8 sumergo ***** válasza:
47%

Igen, ez a vizsgálat neve, és majd utána fogod megtudni, hogy el van-e záródva. A HSG-hez nem altatnak, és nekem rohadtul fájt, de babáért mindent, azért ki lehet bírni.

Ha el van záródva akkor nem tudsz terhes lenni természetes úton.

2011. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uuu... Köszönöm, én teljesen meg voltam nyugodva, hogy ha el van záródva, akkor azt átfujják és már következő hónapban jöhet a baba. Hát ez szívás. Remélem nem lesz semmi gáz, mert így is ki vagyok idegileg, hogy nem sikerül.
2011. ápr. 29. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam, hogy ha ovuláció környékén szokott lenni kis vérzésed, az annak a jele, hogy nincs elzáródva. Nem muszáj persze hogy minden ciklusban legyen ilyen kis vérzés, de ha már volt ilyen, akkor azt jelenti, hogy nincs elzáródva...de nem tudom ez igaz lehet-e. Jó lenne ha igaz lenne, mert akkor ebből én tudnám, hogy nálam minden okés, mivel nekem néha szokott lenni pár csepp vér ovukor.
2011. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:
0%
Ez szerintem óriási baromság, mert akkor nekem már 13 évesen is lehetett záródva, mert soha, egyetlenszer sem volt semmi nyoma vérnek, csak mikor menstruáltam. Ovulációm pedig van, soha nem volt gond vele.
2011. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18:56-os vagyok


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy akinek nem volt ovus vérzése, annak el van záródva!!!

Csak azt, hogy ha valakinél előfordul ilyen, az abból már tudhatja, hogy tuti nincs elzáródva!

2011. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt soha vérzésem középidőben. Most 6 hetes vagyok, elsőre sikerül!:)

De az igaz,hogy akinek van, abból lehet arra következtetni,hogy átjárható.

2011. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem el volt záródva a petevezetékem,de nagyobb nyomással megtudták nyitni ,van mikor sikerül. Nekem mondjuk lapa.műtétem volt.
2011. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 1. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!