Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon a beágyazódás?

Vajon a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Január 30-án rendesen megjött, rendes lefolyású volt. Február 11, 12, 13 alig valami barna maszatolás volt. Mensi előjelének sztem még korai lenne. Olvastam már, hogy a beágyazódásnak is lehet ez a tünete. Mikor érdemes tesztet csinálni?Szeretnénk nagyon a babát, 8 hónapja próbálkozunk a férjemmel, igaz, hogy 7 évig gyógyszert szedtem, Mercilont. Köszi a válaszokat
2008. febr. 14. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön meg, akkor a kimaradt mensi után pár nappal csinálj egy tesztet. (Egyébként nekem is volt hasonló tünetem a legelején, de az csak kb 1 napig tartott.)

18 hetes kismama

2008. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Beágyazodásnak szerintem még korai, inkább a tüszörepedésre tippelnék. Ezt a jelenséget közti vérzésnek is nevezik, a hirtelen hormonváltozás hat a méh nyálkahártyájára amely igy reagál. Nekem a 20-21. napon volt barna váladékom és a 28. napon a teszt terhességet mutatott ki. Ha késik a mensid azért csinálj tesztet.
2008. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is peteérésről van szó,nálam is volt már, hogy barnáztam olyankor.
2008. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, lehet, hogy még csak peteérés, de nekem peteéréskor(mindig érzem)csak sima szintelen, szagtalan folyásom szokott lenni. Bár igazam lenne!
2008. febr. 14. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!