Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy mensi? Vélemény...

Terhesség vagy mensi? Vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

A ciklusom 29 napos, most vagyok a 26 napon és volt ma egy negatív tesztem reggel (25-ös erősségű). Napok óta fáj a derekam, petefészkeim, méhem. Fáradt vagyok, ingerlékeny és elég sokat járok pisilni. A melleim érzékenyek, fájnak.

Ezek értelmezése amiatt is nehéz, mert 2-3 hete vált le teljesen a fiam a szopizásról és még van tej elválasztásom, hiába nem szoptatok, lehet amiatt fájnak a melleim, habár tegnap borogattam és így is fáj.

A petefészek és a méh érzékenységével kapcsolatban félek, hogy csak a mensi előjele.

Kistesót szeretnénk a fiamnak, ez volt az első hónap, hogy próbálkoztunk, minden másnap együtt voltunk, így biztos nem hagytunk ki peteérést.

Május 4-re nem várom.

Mi a véleményetek? Lehet ez még baba, vagy csak a mensi készül?


2011. máj. 1. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem korai még erre bármit mondani. 3-4 nap múlva kéne reggel tesztelned. Ha lehet 10-es teszttel.

A tünetek bíztatóak! Nekem a mellfájdalom volt a legerősebb tünet, amikor terhes voltam.

Szurkolok neked! :)

2011. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből még bármi lehet. Túl korán teszteltél az is biztos. Szerintem ha késik a mensid, akkor másnap tesztelj reggeli első vizeletből.
2011. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. én is május 4. nem várom, majd ird meg hogy mi lett.nekem 30 naposak a ciklusaim, tehát max. 4.ig meg kellene indulnia, de bizok benne hogy nem fog.
2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony, ez éppúgy lehet mindkettő, nekem a cicifájdalom és a cicim színe lett gyanús. Drukkolok, de még várj pár napot a következő teszttel.Mondjuk mikor második napja késik.
2011. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha teszteltél írd meg légyszi!!:)
2011. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvolt ma reggel a teszt: X-epil: negatív; illa: negavít.(pedig az illa 10es erősségű)

Valószínű, hogy akkor csak megjön, és nincs baba (ez már bizonyos....)

De a többieknek sok sikert ;)

2011. máj. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!