Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatexről vélemények,...

Pharmatexről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

megszakításosan alkalmazzátok vagy anélkül?

megbízható?


2011. máj. 1. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim, hogy csak addig megfelelő kiegészítő védekezésként, amíg szoptatok és elegendő mennyiségű tejem van, tehát le is tudok belőle fagyasztani minden nap. Amúgy felejtsem el. Miután tápszerrel kellett pótolni, ki sem próbáltuk.
2011. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezek szerint nem megbízható?

én nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót és még nem szeretnénk babát.

2011. máj. 1. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég megbízhatatlan.

Nagyon sok nem kívánt babóca fogan mellette!

Önmagában soha nem alkalmaznám, mert az olyan, mintha egyáltalán nem védekeznék.

2011. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

ha még nem szeretnétek babát, akkor ne ezt a módszert alkalmazzátok, ha meg már igen, akkor minek alkalmazni?

Szóval inkább valami másban gondolkodjatok, ez nem megbízható

2011. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:S hát ez nem túl jó hír.
2011. máj. 1. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! most 10hónapos a "pharmatex babám";-)! Igazából nem bántam meg, nagyon szeretem, de a két csíkos tesztnél elkapott a pánik rendesen! Szval ha olyan helyzetben vagy, hogy nagyon nem jókor jönne a baba: inkább gyógyszer, gumi, bármi más!
2011. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:( nem szedhetek gyógyszert,gumiban meg egyszerűen nem megy.
2011. máj. 1. 20:19
 8/8 A kérdező kommentje:

anyum nőgyógyásza azt mondta,hogy megbízható,de olvastam több helyen is,hogy nem,ezért kérdeztem.

hát nem tudom...

2011. máj. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!