Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve. Miért...

El vagyok keseredve. Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedem az elevitet, a múlt hónapban késett 11 napot a mensim, sok tünetem volt, ebben a hónapban, Jan. 9-én kellett volna megjönnie, és még ma is semmi.

9-én reggel csináltam tesztet, negatív lett, ma reggel is, szintén negatív.

A méhszájamat nagyon nehezen érem csak el, és puha, zárt, fáj a cicim, reggelente néha hányingerem van, szédülök, őrülten sokat járok pisilni, sűrű krémes folyásom van és nagyon sok.5 hónapja próbálkozunk, mindkettőnkkel minden rendben van, és nagyon szeretnénk kisbabát.

Ebben a hónapban még a gyertyaállást is kipróbáltam minden szeretkezés után, ovum kb 20-a körül volt.


2008. febr. 14. 10:10
 1/7 A kérdező kommentje:

És tegnap reggel csak egy ici pici barnás foltot vettem észre.

Mit gondoltok mi van velem?

Félek, és elszomorít, hogy megint nem sikerült :(

2008. febr. 14. 10:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nyugodj meg (tudom nehéz),ezek szerint a szervezetedben nincs még elég hcg,nem kell elkeseredni,van még remény,várj még pár napot ,csinálj új tesztet, ha a jovohétig sem jon meg, menj el orvoshoz mindenképpen, megnézi vérbol mi a helyzet..Van ismerosom aki már 2-hónapos kismama volt, mégis alig volt hcg a szervezetében,nyugi,szorítok, majd jelentkezz...
2008. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár tesztelsz még, akár nem, de egy orvostmindenképpen keress fel!
2008. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Orvos! pár nap múlva teszt... és NO nem elkeseredni. Tudom nem vígasztal, de én a vetélésem után ami nem volt leányálom... 13 hónapra estem tehebe.. Az öt hónap még nem ok az indokra!! Ne görcsölj, bár ez nehéz!!! És próbálj beletörődni, hogy majd akkor jön ha itt a megfelelő idő!!! Hidd el jönni fog!! Szorítunk!

22 hetes kismami

2008. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem kell még elkeseredned, mi már 1 éve próbálkozunk babával.Nekem most van még 5 napom mensiig-amit persze nem várok-,és valahogy most ugy érzem, mintha....:)de nem akarom elkiabálni!Remélem neked is-meg nekem is sikerülni fog!Én drukkolok nektek!
2008. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, nekem tegnap délután/estefele megjött, úgyhogy nem sikerült most sem.
2008. febr. 15. 08:51
 7/7 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Én 3.5évig nem estem teherbe,már nem is foglalkoztam vele 29éves vagyok.Márciusba mentem volna petevezeték pucolásra,de már nincs rá szükség.Lehet hogy görcsösen akarjátok és ez befolyásolja pszihésen.Folsavat is kezdjél el szedni.Drukkolok nektek,kitartás!!!!!Üdv egy nagyon boldog 19hetes kismama
2008. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!