Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve. Több...

El vagyok keseredve. Több mint 2 éve nem sikerül és most munkahelyváltás miatt várni kell?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok kenődve munkahelyet kell váltanom.Így most nem mehet a babaprojekt:(több mint 2éve vágyunk rá.Eddig még nem volt olyan rossz de most még érzem h most van peteérésem:(és nem lehet.Meg kell várnom h új munkahelyem legyen és legalább a próbaidő leteljen.Közben meg körülöttem mindenhol kisbaba van és kismamák...ti hogy tudjátok ezt feldolgozni??Néha annyira nehéz segítene valaki??:(
2010. ápr. 23. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

miért kellene megvárni, hogy leteljen a próbaidő?

az első hónapokban nem is látszik, hogy terhes vagy.

Én biztos nem függeszteném fel.

2010. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? :) Mi több mint 8 évet vártunk rá, mire "alkalmas" lett a helyzetünk minden szempontból. :)
2010. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 31 vagyok a párom 30.Azért kellene várnunk mert ha közben mégis összejön és valami gond lenne új munkahelyen nem lehet csak úgy ugrálni.Meghát a gyed most minimálbérre vagyok bejelentve de pár héten belül megszűnik a munkahelyem:( még nem tudom hová megyek minél előbb találni szeretnék valamit.Nem merjük így most bevállalni a párommal.Mert az eszünk ezt diktálja közben meg annyira szeretném:( nem elég a folyamatos kudarc most meg még védekezzünk is ...
2010. ápr. 23. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Hát igen, az anyagiak miatt egyáltalán nem mindegy.. De lehet, hogy pont a védekezés alatt jön össze a kicsi :)) Ha nagyon jönni akar :))


Mi 34 és 35 évesek voltunk a férjemmel, mire szülők lettünk, és hát aza 8 év várakozás, hááát, elég hosszú volt, de elmúlt :)


Sok sikert nektek minden fronton!!!

2010. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Azt hittem már van másik állásod.

Nézd a mi helyzetünk sem egyszerű:

Én nem dolgozom csak a párom, albérletben lakunk de mégis babát tervezünk és rajta is vagyunk, mert már nem leszünk fiatalok.Ja és nekem az előző házasságomból van egy 7,5 éves fiam

Párom 31 és 33

2010. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Folyamatos munkaviszonyod van, úgyhogy jogosult vagy a GYED-re, én a helyedben biztos nem várnék.

Ha mégis úgy döntesz, hogy vártok, gondolj arra, hogy 3 hónap várakozás azután a 2 év után már nem olyan sok, gondolom, hogy iszonyat nehéz, de próbálj beletemetkezni az új munkába (betanulás, stb.). Figyeld meg, hogy majd hirtelen jön a baba, amikor nem is várjátok! :)

2010. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jesszusom a 8 év az tényleg nagyon hosszú idő.Tesót nem szeretnétek?És végül hamar sikerült?Hát igen ezt mondtam Én is h most tuti összejönne mert nem a legjobbkor van.A párom is annyira szeretné már.Van még valaki hasonló helyzetben rajtam kívül??Ki mit tenne a helyemben hogy viselitek mindig a kudarcot?
2010. ápr. 23. 15:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs az offért most látom h még írtatok.Kedves 15.12-es hát tényleg nektek sem könnyű.Mi is ugyanígy vagyunk albérlet stb merthát ugye esélye sincs az embernek másra.Van egy kis félretett pénzünk de nem szeretném felélni.Nekem is van már egy lányom előző kapcsolatomból ami sajnos nem jött össze.A mostani párommal 4 éve vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást neki még nincs gyereke és nagyon szeretnénk közös babát.De egyszerűen nem akar jönni.Most meg még ez is.Olyan szörnyű h ilyen világban élünk ahol még azt is meg kell gondolni h egy 30-on felüli pár merjen-e babát vállani mert kilátástalan a helyzet nem?
2010. ápr. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!