Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A próbálkozások óta mindig...

A próbálkozások óta mindig előjel nélkül megjön a havim, de kb. 7-8 nappal korábban, mint ahogy kellene. 28 naposak voltak a ciklusaim. Ma is megjött pedig 16 -án kellett volna neki. Tanácstalan vagyok! Lehetséges, hogy a terhesség okozza?

Figyelt kérdés

Decemberben és januárban is próbálkoztunk a babán, nem görcsösen, csak nem védekeztünk egyszer sem, mindig a középidőben csináltuk 2naponta. Decemberben egy hirtelen jött éles fájdalmat éreztem a méhemnél. Sajnos februártól nem tudtunk, mivel azóta külföldön van a párom.

A próbálkozások óta mindig előjel nélkül megjön a havim, de kb. 7-8 nappal korábban, mint ahogy kellene. 28 naposak voltak a ciklusaim. Ma is megjött pedig 16 -án kellett volna neki. Teljesen felborult a ciklusom a próbálkozások óta. Kb. 2 hete (esetleges terhesség 3 hónapjában) azt vettem magamon észre, hogy a pocakom meg a mellem folyamatosan meg van duzzadva, a derekam gyakran fáj, le akar szakadni, mindig a fáradság gyötör. Még január végén csináltam 2 tesztet, de negatív lett. Nem tudom most mit tegyek.


Lehet, hogy a terhesség az oka a mégis megjön, de sokkal korábban tünetnek?


Kérlek titeket, ha tudtok segítsetek!

Előre is köszönöm!


2009. márc. 8. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem valószinű hogy terhes vagy ha menstruálsz. De ha ilyen menstruációs zavarok lépnek fel, akkor el kell menni orvoshoz, pláne ha gyereket szeretnétek. Csak ő fogja tudni megmondani hogy mi a baj - ha baj van.

Sok egészséget kivánok!

2009. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ugyanolyan a menstruációd mint régebben? Ha csak gyenge akkor lehetsz terhes. Nekem is megvolt az első 2 hónapban, de csak 1-2 napog és kevéske.
2009. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolult lehetsz terhes mert én már hallottam olyat akinek teljesen addig megvolt a mensese amíg meg nem mozdult a pici.Úgyhogy ahogy teheted menj el egy orvoshoz és ő majd biztosra megmondja neked.Szurkolok!!!!
2009. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb segítséged a mostani terhességi teszt.

Ha ez most pozitív , nagy az esélye , hogy terhes vagy. A menstruációval az a probléma , hogy hasonló "tüneteket" okoz , mint a terhességi tünetek , mivelhogy egy spontán folyamat. (pl. haspuffadás, rosszullét, fáradtság).

2009. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan mint szokott. Az előző hónapban is idő előtt jött, nem is számítottam rá és kezdéskor nagyon sok volt 1 napig, mint még soha, azóta nagyon kevés, rózsaszínes.
2009. márc. 8. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Van otthon teszted? Én ellőném...
2009. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma délután irány a patika és este tesztelek. Remélem sikerül!

2009. márc. 8. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ha megcsináltad a tesztet megtennéd hogy beírsz hogy sikerült e?Nagyon kíváncsi vagyok.Sok sikert!

Ui.:a 3. válaszoló

2009. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia 3.válaszoló!

Megcsínáltam este a tesztet, de sajnos negatív lett. :(

Úgy gondolom, hogy a korai menzesznek valami más kiváltó oka lehet, kezdek aggódni, irány a nődoki. :(

2009. márc. 8. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!