Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus pont hu- Jól haladok?...

Ciklus pont hu- Jól haladok? Szakértő nők válaszát várom!

Figyelt kérdés

Csak a ciklusom közepén kezdtem el csinálni és tudom, hogy ennyi idő alatt még nem mutat lényegit, de olvasgattam dolgokat, láttam pédát másik oldalon és az enyém túl egyenletesnek tűnik ahhoz képest.

Minden reggel megmérem a hőmet, még a szememet sem nyitom ki, nemhogy kimásznék az ágyból. Viszon én nagy hévvel a hónaljamban kezdtem el és most azt olvasom, h szájban kell. Digitális hőmérőt használok, ami hónaljban 5 tizeddel kevesebbet mér, de ettől függetlenül a mért adatot írom be. A kevés szex a hónap elején azt jelenti, h nem tudom pontosan mikor voltunk együtt. :) Áltatában a ciklusom utolsó felében Canesstent kell használnom, mert a hormonok bizony nem jó hatással vannak a hüvelyi flórámra.

Nem közvetlenül a teherbeesés miatt csinálom, hanem mert a túlsúlyom hormonzavart okoz és emiatt úgy néz ki, h a teherbeesés is gátolt. Az a célom a naptárral, h bizonyítékot szerezzek, arra, h rendben megy-e minden (már 15kg-ot fogytam), utána jöhet, amminek jönnie kell. Köszi szépen a segítséget!


2011. máj. 2. 09:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Uh, ez lemaradt: [link]
2011. máj. 2. 09:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hőmérőzést nagyon elszúrni nem lehet :-) Ha szájban kezdted el, akkor folytasd is ott. Ha lehet, mindig ugyanabban az időben mérj. Megnéztem a görbédet, és mivel az eleje lemaradt, ezért nehéz értékelni, de... A 23. napon val.szeg volt peteérésed, ezt a megugrott hőből következtetem. Az alaphődet és a peteérés valószínűsíthető napját azért enm húzta még be a ciklus. hu, mert kevés az adat (egyelőre). Mivel a hónap közepén kezdtél neki az egésznek, ezért ne csodálkozz, ah pár nap múlva teljesen valószerűtlen helyre húzza majd be ezeket a vonalakat :-) (én is így jártam).

Remélem, segítettem.

2011. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, hogy minden rendben fog működni ezek után.
2011. máj. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!