Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lesz e a teszt nagyon...

Miért lesz e a teszt nagyon halvány csíkos ha nem vagy terhes? Annak csak van valami oka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elindult valami, aztán korai spontán vetélés. A teszt azt a kevés HCG-t érzékeli.
2011. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű teszt.
2011. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, vagy tényleg nem jó a teszt.

De van valami hormonzavar is (mindig meg akarom jegyezni, csak elfelejtem), ami terhesség nélkül is hcg-t termel. Na, amiatt is lehet, de ez nagyon-nagyon ritka!

2011. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugy értem ha késik a mensid,és idő után kijön a halvány csik.Akkor csak esély a babára.Másképp miért jött volna ki!
2011. júl. 21. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor az nagy valószínűséggel terhesség! A hcg nem mindenkinél egyformán termelődik, meg a beágyazódás időpontját se lehet tudni...
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Nekem sok olyan tesztem volt már ami halvány csíkos lett de nem volt baba sőt meg is jött rendesen.
2011. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem17-én kellett volna megjönnie.
2011. júl. 21. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon gagyi tesztek. Csinálj egy normálissal is, mondjuk Cordax vagy mi a neve az nagyon jó, és olyan 1000 Ft körül van. nekem mondjuk ilyen tapasztalatom nem volt, de mégis vettem egy normális tesztet is, amikor kimutatta egy mártogatós.
2011. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!