Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek! Most lehet, hogy...

Félek! Most lehet, hogy teherbe esik? Az aktus végén gyorsan kihúztam a péniszem még mielött belefojhatott volna az ondo de félek, hogy túl késő. Mit tegyünk most? Mennyire segíthet az aktus utáni tabletta? és azt hogyan lehet kérni patikában?

Figyelt kérdés
Az éjszaka baratnőmmel szeretkeztünk. A gumit nem tudtam viselni mert valamiért égette a péniszemet és kellemetlen volt ez mindkettőnk számára. Tudom nagyon nagy butaság volt anélkűl csinálni.
2009. márc. 8. 13:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Nem csak a végén kerülhetett be a sperma,hanem már az előváladék is tartalmazhatta!

Tényleg nagy butaság volt,de legalább tanulatok belőle,a a tabi 72 órán belül sikeres,minélhamarabb be kellene veni,mert minél tovább vártok,anál kevesebb %-ban hat!

Azt hiszem vény nélkül nem kapható!Irány az ügyelet!

2009. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen az volt, de legalább felismerted.

Allergiás vagy a gumira, máskor több fajtát is próbáljatok ki.

Sajnos ott az előváladék kérdése. Baránőddel együtt menjetek el háziorvoshoz és irassátok fel, majd a patikában kiadják. Elég borsos ára van. Minél hamarabb veszi be a barátnőd, annál kevesebb az esélye, hogy lesz baba, de még így is csak épp hogy 80%-os az esélye a kivédésnek...azonnal rohanni orvoshoz.

2009. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Elmentek szépen az ügyeletre vagy egy gyógyszertárba és kértek "esemény utáni" tablettát. Arra viszont készülj fel, hogy nem olcsó. Ez nem játék, menjetek mihamarabb!
2009. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hülyék szoktunk lenni, a gumit én se szeretem, de a barátnőm egyenesen utálja.

Igyekszünk óvatosak lenni, de ugye az előváladék miatt mindig meg van a félelem, és sokszor késik is neki ilyenkor az izgalom miatt.

Esemény utánit viszont nem mertünk szedni, mivel elég erős hormonbogyó, így bíztuk a kis esélyben, mondván, hogy aki teherbe akar esni, annak is nehezen megy.

Vagy a bogyó vagy tedd össze a kezed és kezdj hinni istenben, máskor pedig tudni kell mi a fontosabb..

Nekünk nem megy, de hidd el, nem éri meg a folyamatos félelmet.

2009. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
menyibe kerülhet ha megkérdezhetem ?
2009. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem hatezer körül volt
2009. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3500 a legolcsóbb azt hiszem, de olyan 5000 körül van általában.
2009. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

És azt a tablettát ha sikerűl megvenni akkor azt hogyan kell szedni? Csak egy tabletta és beveszi oszt annyi?

És veszelyes az a tabletta?

2009. márc. 8. 14:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Órási hormondózis, de mindeképpen vegyétek meg...lesznek mellékhatások és a használati utasításban minden benen van. A háziorvos is elmondja.
2009. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
háziorvoshoz sajnos nemtudunk elmenni. egy azert mert nem tudunk talalkozni meg legalabb 1 honapig. a masik pedig h ha elmenne akkor megtudnak a szulei.
2009. márc. 8. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!