Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rigesoft 36 órával az aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigesoft 36 órával az aktus után valamennyire megbízható? Normális ha az első tabletta bevétele után rá egy órára már menstruációs előjelek vannak ( barna pecsétfoltok)?

Figyelt kérdés

Yasminelle fogamzásgátlót szedek igaz csak 14 napja és ebből is kimaRADT PONT AKKOR majndem 2 szem ezért kellett a rigesoft.

szedhetem mellette ugyanúgy tovább a fogamzásgátlót?


2010. aug. 21. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2010. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülye állat! Fogamzásgátló szedése mellett SZIGORÚAN TILOS 72 órásat bevenni! Azonnal menj el orvoshoz!!!
2010. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ekkora kretén??? Legalább a betegtájékoztatót olvasnád el...
2010. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sehol nincs leírva konkrétan hogy tilos lenne, és elolvastam a tájékoztatót, az orvos pedig simán felírta másképp hogy váltottam volna ki ma a rigesoft-ot ? igaz nem mondott semmi olyat csak mondtam hogy kell és ő írta is
2010. aug. 21. 15:44
 5/9 A kérdező kommentje:
azok írjanak már akik értelmes válaSZT TUDNAK ÍRNI ÉS SEGÍTENÉNEK A KÉRÉSEMRE VÁLASZT TALÁLNI
2010. aug. 21. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szedd tovább a fogamzásgátlót és keress föl egy másik nőgyógyászt, mert ez nem vált be. Egy normális nőgyógyász rákérdez, hogy szedsz-e mellé már hormonkészítményt is, mert tilos 72 órásat bevenni ha fogamzásgátlót szedsz.
2010. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"A fogamzásgátló tabletta védő hatását nem befolyásolja az esemény utáni tabletta, de ha valaki már tartósan szed fg. tablettát, nem kell esemény utánit bevenni."


ezt egy orvos írta valahol. ergo én nem szedek tartósan mert életem első 14 szeménél tartottam.

köszönöm a válaszokat

2010. aug. 21. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
14 szem is tartós mert folyamatosan szeded, már kialakult a védelem. De itt a trombózisveszély és egyéb mellékhatásai a hormonbombának amit bevettél a lényeg nem az, hogy mennyire hatásos így a tabletta.
2010. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

azaz vegyem be nemsokára a rigesoft 2 tablettáját várjam meg míg megjön és úgy kezdjem el újra szedni a yasminellét??

mert az első levélből még van 4 szem, gondolom azt akkor hanyagoljam?!

2010. aug. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!