Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap se sikerült, ugye?...

Ez a hónap se sikerült, ugye? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. :( A ciklusaim általában 29 naposak szoktak lenni. A 15. napon a doki 18 mm-es nagyságú érett tüszőt látott UH-n. Azt hittem hogy másnap, azaz a 16. napomon pénteken meg is volt az ovulációm, mivel a hőm megemelkedett. Az együttléteket is úgy időzítettük, hogy gyűljenek a katonák és jókor legyünk együtt addigra. Viszont ma kedden, a 20. napomon reggel arra ébredtem, hogy rámtört egy iszonyatosan erős görcs, ami kb. 15 percig tartott, nem bírtam állni, csak görnyedtem a földön, nagyon fájt az alhasam és a wc papír is rózsaszín lett, erős hányinger és szédülés kísérte végig az egészet. Hőm is csökkent 2 tized fokot. Ha ma volt az ovulációm, akkor nagyon rosszul időzítettünk mert napi többször is volt szex és tegnap este ráadásul az "anyag" nem a hüvelyembe került, mert a férjem rámélvezett...ma reggel igaz hogy együtt voltunk, de szerintem egy éjszaka alatt nem sok spermium gyűlhetett össze. :((

A ciklus.hu is rosszkor húzhatta be az ovumat, mert szerintem ezek alapján ma volt. :(

Ti mit gondoltok?

Ilyen a görbém:

[link]


2011. máj. 3. 08:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Hát elég bátor doki,aki anélkül, hogy mondjuk a párodat megvizsgálta volna, így rámondja,hogy tuti ez a baj! Személyes vélemény, de én eddig még nem sok helyen hallottam, hogy csak ez lett volna a baj!

Azért szurkolok!

2011. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Napi több szextől a férfi steril lesz...vagy nem?

Vagy napi több szexből is lehet baba, azt mondod?

Én kétlem...

2011. máj. 3. 09:56
 13/36 A kérdező kommentje:

Azért köszi a szurkolást.

De ennyire még soha nem voltam benne biztos mint ma, hogy most nem sikerült. :(

2011. máj. 3. 09:57
 14/36 anonim ***** válasza:

Hogy lenne steril? Nekem nagyon sok ismerősöm van, akinél minden nap van szex és 1-2 hónapon belül lett baba!

Viszont az egy ismerősöméknél nem jött, ugyanúgy sok szex mellett. Azt hitték,hogy az a gond. Ritkítottak, de mégsem jött. Most derült, ki, hogy alig mozognak a srác spermái.

Szóval nem tudom mióta próbálkoztok, de én úgy gondolom, pusztán a sok szex miatt, nem késik a baba. Főleg nem mondjuk éveket!

2011. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve próbálkozunk. De most kezdődött az 1 hónapja, hogy kb. 2 napi szex a termékeny napok körül...Előtte napi szinten akár többször is volt szex.
2011. máj. 3. 10:12
 16/36 anonim válasza:

Szia!


Nagyon drukkolok neked!!!


Nálam az a helyzet, hogy kb egy hete folyamatosan hányingerem van, feszülnek a melleim, szédelgek és olyan dolgokat kívánok,amiket eddig nem.

Tegnap mondtam a páromnak, aki elkezdett sírni, hogy erre vár már mióta!!! És azt mondta, hogy akkor kapok gyűrűt is.

Ma megyünk tesztet venni, jövőhét végén jönne meg a mensim.

Szerintetek van baba????

2011. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megmondani! Nekem pl. szinte semmi tünetem, és mégis terhes vagyok!

Bátor vagy,hogy már így tervezgettek!:) Én a pozi tesztemig inkább kerültem a témát, mert nem akartam,hogy beleélje magát, aztán meg esetleg mégse legyen baba!

De nagyom szurkolok!

Kérdező! Az én őszinte véleményem az,hogy nektek nem a mindennapi összebújás miatt nem jön ilyen régen a baba! A helyedben én gyorsan keresnék egy másik dokit!

2011. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Nem akartam elmondani neki még, csak tegnap is szarul voltam és rákérdezett... ma megyünk meló után... félek kicsit... mert pont fasírtban vagyunk...
2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Áprilisban nekem is később volt az ovum, szintén nagyon görcsöltem, lépni is alig bírtam. Természetesen nem sikerült elkapni, ezért az a hónap kilőve. Neked nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!
2011. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Kedves 11:03-as!

Köszi, a drukkolást. És sajnálom, hogy nem sikerült elkapnotok a késői ovulációt.

Én amúgy most nem reménykedem egyáltalán, szerintem kész csoda lenne, ha ebből baba lenne.

De azért még ma este szerintem belehúzunk, most már úgyis mindegy...veszítenivalónk már nincs.

Amúgy meg nem tudom mitől lehetett most késői ovulációm. Máskor mindig kb. a 15. 16. napokon volt. És azért is fura, hogy most meg a 20. napon volt, mivel nekem mindig pontos a mensim: 29 naposok a ciklusaim.

Persze most legutóbb úgy volt, hogy 31. napra jött, és a múlt hónapban pedig 28. napra.

A luteális fázisom meg pont jó szokott lenni. Annyi hogy ebben a ciklusomban furcsán kezdődött a hőm...mert sokat volt magas az elején. És az alaphőm amúgy 36,5, tehát ahhoz képest most magasabb a hőm ebben a ciklusban. Ez az első ilyen fura ciklusom.

2011. máj. 3. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!