Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap se sikerült, ugye?...

Ez a hónap se sikerült, ugye? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. :( A ciklusaim általában 29 naposak szoktak lenni. A 15. napon a doki 18 mm-es nagyságú érett tüszőt látott UH-n. Azt hittem hogy másnap, azaz a 16. napomon pénteken meg is volt az ovulációm, mivel a hőm megemelkedett. Az együttléteket is úgy időzítettük, hogy gyűljenek a katonák és jókor legyünk együtt addigra. Viszont ma kedden, a 20. napomon reggel arra ébredtem, hogy rámtört egy iszonyatosan erős görcs, ami kb. 15 percig tartott, nem bírtam állni, csak görnyedtem a földön, nagyon fájt az alhasam és a wc papír is rózsaszín lett, erős hányinger és szédülés kísérte végig az egészet. Hőm is csökkent 2 tized fokot. Ha ma volt az ovulációm, akkor nagyon rosszul időzítettünk mert napi többször is volt szex és tegnap este ráadásul az "anyag" nem a hüvelyembe került, mert a férjem rámélvezett...ma reggel igaz hogy együtt voltunk, de szerintem egy éjszaka alatt nem sok spermium gyűlhetett össze. :((

A ciklus.hu is rosszkor húzhatta be az ovumat, mert szerintem ezek alapján ma volt. :(

Ti mit gondoltok?

Ilyen a görbém:

[link]


2011. máj. 3. 08:32
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Most meg enyhe szurkálós érzésem is van az alhasam környékén pont középen. Ez még mindig az ovuláció utórezgése lehet??
2011. máj. 4. 19:12
 32/36 anonim ***** válasza:

Hát sajnos fogalmam sincs..:( De pontosan hanyadik ciklusnapon vagy most?Nekem ilyen fura szúrogatás a méh környékén akkor volt mikor terhes voltam...Utolsó hozzászóló..

S.

2011. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

22. ciklusnapon vagyok most. A hőm ma 2 tizedet megemelkedett: 36,9 lett.

Nagyon feszít az alhasam és még kicsit van ilyen vér szivárgásom. Kb. 8 napom van még a mensimig.

2011. máj. 5. 08:49
 34/36 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beágyazódás?hmmm...Furcsa..
2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Bárcsak igazad lenne! Utólag egy almamag nagyságú bordós pirosas kocsonyaszerű kis nyák távozott belőlem és enyhe méh húzódásokat érzek, félek valami bajom van. Furcsállom, hogy ez ovulációtol lenne. Most inkább arra tippelek, hogy hamarabb meg akar jönni a mensi?! :(
2011. máj. 5. 15:17
 36/36 anonim ***** válasza:
Attól tartok,hogy ez nem beágyazódás. Nyáknak akkor még véletlenül sem szabad távozni! Lehet,hogy hamarabb jön meg!
2011. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!