Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az orvosi diagnozisrol?

Figyelt kérdés

Kp. tág hüvely zárt méhszáj rendes nagy uterus sejthető afv-ban, szabad környezet

tkp: ép portio

vaginalis sono

rendes nagy homogén uterus nyálkahártya 6.5 m

J.o ov-ban 15*15 mm-s folyadék tartalmú képlet ép konturu holyag gáttájék szabad.


egy hete késik a 3 teszt lett negativ alhasi szurkololdasok gorcsok vannak mell fajdalom ( az maskor is van ) doki azt se mondta hgy terhes vagyok azt se hogy nem talan nagyon kezdetleges ha igen aprilis 13 a fogantatas napja .

nagyon izgulok egy hét mulva kell vissza mennem pozitiv teszttel a kezembe....


varom a tapaszatalatokat :)


2011. máj. 3. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Pfú nem is tudom, a méhszáj állapota és a nagy méh terhességre utal, viszont úgy néz ki ciszta lenne a petefészkedbe?? Hm, na hátha valaki okosabb mint én.
2011. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah még annyit, hogy a méhnyálkahártya szerintem túl vékony egy terhességhez, de ez csak az én véleményem.Terhessségnél már egy felritkulásnak illene lenni a méhnyálkahártyába de a tiéd homogén:(
2011. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szurkolok neked, de a 6,5mm-es méhnyálkahártya nagyon vékony. Mármint a nagykönyv szerint min. 10mm kell a beágyazódáshoz. Ez persze csak a nagykönyv.

A 15*15mm-es valami is furi. Mert nekem a petezsák 6-ik héten volt 11mm.

Azért drukkolok. :) Minden lehet. :)

2011. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó de a petezsák nem a petefészekbe van,neki az a valami meg ott van:(
2011. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia szerintem is nagyon vékony a nyálkahártya egy terhességhez,nekem annó 10mm volt és az sem volt elég pedig pozitivak voltak a tesztjeim,és 5 hetesen elvetéltem,de nálad ne igy legyen.várj még egy kicsit csinálj tesztet pár nap mulva.
2011. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még lehet baba is, korán mehettél, a folyadék tartalmú képlet, azon ne izgulj, elég kicsi is, ha esetleg ciszta lenne, el fog tűnni a terhességgel, ha pedig nem vagy az, akkor ha megjön a mensid, akkor tűnik el.:)

Minden esetre szorítok nagyon, hogy baba legyen! Türelem:))

2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát nem túl jóde akkor azért izgulok... már volt egy vetélésem januárban :( remélem ebből azért baba lesz és velem is marad nagyon szeretném...

most türelmetlenül várom a teszt eredményét majd amit csak jövő hét hétfőn csinálok meg.

2011. máj. 3. 10:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy nézem,hogy ciszta van nálad.Egyébként attól fájhat a hasad.Nekem nagyon sokszor volt cisztám,gyakorlatilag fél évig,de mindig más milyen nagyságú.És a menszeszed ettől késik szerintem.
2011. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elmult a remenyseg megjott.....
2011. máj. 3. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is ezért küzdök már két éve, csak reménykedhetünk, hogy majd előbb-utóbb sikerül.
2011. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!