Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik már évek óta próbálkoznak...

Akik már évek óta próbálkoznak, idáig eredménytelenül és mostanában fordultak csak orvosi segítségért, mesélnétek?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek orvoshoz. 2 vetélésen túl vagyok. Kíváncsi vagyok,nekem mit fog mondani az orvos és arra,hogy másoknak hogyan alakul a folyamat.
2011. szept. 5. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom a vetéléseket. Nekem is kettő volt, egy 6 hetesen és egy 19 hetesen. Tavaly decemberben kellett elbúcsúznom a 19 hetes kicsi fiútól a pocimban, volt pár hónap pihenő, de már lassan fél éve próbálkozunk újra és nem akar jönni a kis Csodánk.


Szerdán megyek vérvételre, ciklus közepén uh-val fogják figyelni a tüszőimet. Ha nem elég nagyok, jövő hónapban kapok Clostyt. Velem nagyjából ennyi! :)


Írd majd meg, mit mond holnap a dokid!


Dia

2011. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem még nagyon az elején volt mindkettő,de neked nem lehetett könnyű 19hét után...

Megírom,mit mondott a doki,mindenképp...bár első találkozáskor nem tudom,mi konkrétumot is mondhat majd.

2011. szept. 5. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs az off-ért!

kedves első válaszoló! sajnálom, ami veletek történt. 19 hetesen mi történt, hogy elvetéltél? szörnyű lehetett.

2011. szept. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Kiderült, hogy nagyon beteg a kisfiunk és ha megszületne nem lenne életképes, mert rossz helyen van a szíve (jobb oldalon), a gyomra fenn a mellkasában és ettől nem fejlődik a tüdeje.


Befektettek a kórházba és megindították a szülést. :(


Dia

2011. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Dia!

nagyon sajnálom. szörnyű érzés lehetett.

Kívánok egészséget és mielőbbi gyermekáldást!

2011. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nah,megjöttem.

Kiszámolta,és csütörtökön lesz kb a peteérésem,ezért megpórbálok este eljutni hozzá,hogy uh-al megnézze,van-e tüszőrepedés...a továbbiak onnantól eldőlnek. Annyit mondott még,h szedjek terhes vitamint.

Dia,neked a vérvétel miért kell? Hormonokat nézik?

Írhatsz emailt,és beszélgethetünk ott is tovább nyugodtan,ha gondolod. :)

2011. szept. 6. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm az együttérzést és a jókívánságot!!


Kedves Kérdező, írtam privátot! :)


Dia

2011. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Válaszoltam! :)
2011. szept. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!