Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedte valaki az Utrogestant...

Szedte valaki az Utrogestant orvosi utasítás nélkül?

Figyelt kérdés
Volt már vetélésem, mégsem kaptam és félek. Elkezdem magamtól, árthatok vele? Ha igen hogyan? Sokaknak vizsgálat nélkül kiírják, hogy biztos ami biztos.
2011. júl. 13. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én magamtól kezdtem el. Vettem 5 dobozzal egy lombikostól (neten találtam, simán guglival kerestem rá) és használtam 3x1-et. Ezzel nem gondolom, hogy bármilyen kockázatot vállaltam volna, viszont most 21 hetes vagyok, és nem vetéltem el! Előtte sajnos későn kaptam az Utrót, és az a baba elment.
2011. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én decemberben fenyegető vetéléssel mentem dokihoz, ill ő írta a papíromra, hogy ez az, mégse adott semmit. Azóta is haragszom rá; azt mondta semmi nem kell, csináljak mindent mint ahogy szoktam...a baba elment pár nap múlva. Azóta elolvastam mindent, és azt hiszem akkor én is élek ezzel a gyógyszerrel! Nagyon gratulálok Neked :) Boldog babavárást és köszi a választ
2011. júl. 13. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is fenyegető vetéléssel kerültem orvoshoz tavaly, kaptam is Utrót de akkor már késő volt, 2 nap múlva iszonyú görcsök között elvetéltem.

Akkor fogadtam meg, hogy ezt soha többet. Azonnal elkezdtem Utrót keresni neten. Szerencsére találtam is, az én 2 napig használt dobozommal volt majdnem 6 doboz Utróm, ezzel ki is húztam az első kritikus 12 hetet.


Remélem te is találsz eladó gyógyszert, és nem ismétlődik meg veled sem a tragédia.

2011. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a dokim azonnal felírta a februári vetélésem után. Április 16.-án volt az utolsó mensim, aztán terhes lettem, 3x2-t szedek még mindig. így is vérezgettem, és 2x fordult elő, hogy elfelejtettem bevenni, aztán barnázgattam. nekem mondta a dokim, hogy van akinek nehéz vele leállni, nekem most fogja elkezdeni csökkenteni az adagot, hogy nehogy baja legyen a babámnak.

szóval ezeket tapasztalva nem merném, de valószínüleg nem lesz gond nálad sem.

egyébként inkább dokit váltanék, aki odafigyel és lelkiismeretes, mert egy vetélés után komolyabban kéne venni a dolgokat, legalábbis az enyém így tett.

Szorítok, hogy minden rendben legyen.

2011. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A szedése nem okozhat problémát, ugyanaz a hormon van benne, amit a sárgatstnek kéne termelnie. Abbahagyni viszont nem szabad 12.-ik hét előtt, és akkor is csak fokozatosan, mert a hirtelen hormoncsökkenés vetélést okozhat. A helyedben keresnék egy olyan dokit, aki felírja, főleg, hogy volt már vetélésed.

2011. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!