Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utáni de mensi előtti...

Ovu utáni de mensi előtti időszakban, az összes teszt negatív, de te mégis tudod/érzed, hogy most sikerült?

Figyelt kérdés

Még van jó pár napon a nemvárt-ig,de egyszerűen érzem,hogy sikerült.

Szédülgetek,émelygek,rossz a gyomrom,és a melleim furák.

Nem fájnak,nem szúrnak,fizikai elváltozás nincsen,csak egyszerűen érzem hogy vannak. (Másképp nem tudom megfogalmazni).


Ma már teszteltem,természetesen negatív lett.


A fenti tünetek persze lehetnek PMS tünetek is - tudom jó - csak lehet hogy eddig nem figyeltem rájuk.


2011. máj. 3. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Én nem éreztem,hogy sikerült. Nem éreztem semmit, csak volt egy-két tünetem. De én már mensi előtt jó pár nappal pozit teszteltem!

De ezek a tünetek bármit jelenthetnek! Várni kell!

Viszont nagyon könnyen be is lehet beszélni a dolgokat!

2011. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
én éreztem egyértelműen, a mensi előtt 4 nappal már pozit teszteltem, nem volt semmi extra, de valahogy másképp néztem magamra és a melleim is furák voltak.Mondjuk szültem már, nagyjából ismerem ezt az érzést. Tényleg baba volt, de sajnos 6 hetesen elment. rá 1 hónap pihi, aztán az első próbálkozós hónapban nem éreztem semmi ilyet, tudtam, hogy nem sikerült, most megint mintha érezném, de nem merek találgatni még bőven van időm a mensiig.
2011. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor én terhes lettem a nem várt idején volt egy olyan nap amikor felültem az ágyban és ilyen fura bizsergést éreztem pár percig mig ki nem keltem az ágyból...Akkor ágyazódhatott be,azután teljesen megváltozott a közérzetem,de biztosan akkor se tudtam hogy na ez most összejött,mert nem akartam elhinni(2 év védekezés nélkül)rá 2 hétre mutatta ki a teszt..Addigra émelygés,szurkálás/feszülés az alhasamon,és éreztem a méhem,a melleimen "kiszíneződtek" az erek,és nagyon fájtak..Drukolok hogy sikerüljön!:)

Persze én nem lehetek anya mert elvetéltem,most meg még a peteérésemet se 'érzem'....

2011. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!