Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki megálmodta,...

Volt olyan, aki megálmodta, hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Én most éjjel álmodtam pozi terhességi teszttel :)
2009. márc. 8. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokszor álmodtam pozi tesztel meg,hogy terhes vagyok de eddig még sajna semmi.
2009. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyet én is álmodtam, de sajna a teszt negatív volt.
2009. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem álmodta hogy terhes vagyok, pedig akkor még én sem tudtam. Úgyhogy biztos boszi! Sajnos a baba elment, de azóta is azt várom, hogy mikor álmodik újra ilyet!
2009. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÉN MÁR 1 ÉVE MINDEN HÓNAPBAN... EGYSZER AZ IS VOLT, DE ELMENT. MA ÉJJEL IS AZT ÁLMODTAM,KI TUDJA, TALÁN EBBEN A HÓNAPBAN VALÓRA VÁLIK AZ ÁLMUNK!
2009. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy kolléganőm, nagyon szereti az efféle megmagyarázhatatlan dolgokat. Kérdeztem tőle, hogy miért lehet az, hogy nagyon vágyom valamire és az álmomban teljesül. Azt mondta, hogy azért mert az égiek már eldöntötték, hogy teljesülhet az a dolog amiről szó van. Akkor mondtam neki, hogy pozitív tesztről álmodtam. Azt mondta, hogy a baba akkor már csak a megfelelő csillagállást várja. :) Nemtudom, nem nagyon vagyok természetfölötti, de kapaszkodok efféle kis marhaságokhoz is, hátha. Azt mondta, hogy minél többet gondoljak rá, gondoljam végig, hogy megszületik, szólítom, ellátom, stb.
2009. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, hogy akkor nem csak én hiszek ebben :)

Én 3 napja álmodtam, hogy van két szép erőscsíkú tesztem, 21-22-e körül kiderül, igaz-e :)


Mindenkinek nagyon drukkolok, hogy valóra váljon az álma! :)

2009. márc. 10. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!