Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy megálmodta hogy terhes?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy pozitívat teszteltem. Lehetséges? Vagy azért álmodok ilyeneket mert már nagyon akarok babát? Bocsi ha kicsit bugyuta a kérdés.
2010. szept. 15. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Velem volt már ilyen, de a jelentése az volt, hogy álterhesség az álmomnak, és így is lett.

Én mindent meg szoktam álmodni, és az úgy is van. De van olyan is, amikor azért álmodunk meg valamit, mert vágyunk rá, vagy mondjuk ha valamitől félünk, akkor meg arról álmodunk. De vannak olyan álmok, aminek igenis vannak valós alapjai, és úgy történik, nálam ez rengetegszer így volt.

2010. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
velem is előfordult már hogy ilyet álmodtam miközben 3.éve várunk a babóra 2hétig szinte csak ilyeneket álmodtam hogy pozitívat tesztelek meg sétálok a kis lányommal meg ilyenek és két hétre rá erhes lettem!nagyon boldog voltam aztán sajnos a 6.héten el vetéltem de én nagyon is hiszek az ilyenekben!minden álomnak oka van hogy álmodod!szerintem!bízom benne hogy neked is meglesz az eredménye:-)
2010. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De még hányszor! Van ilyen, a vágyaink is tükröződnek az álmainkban.
2010. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokszor álmodtam ilyet.Legutóbb tegnapelőtt.Remélem mindenkinek valóra válik az álma.
2010. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!