Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terheség? Szerintetek...

S.Kata27 kérdése:

Lehet terheség? Szerintetek teszteljek?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdödött ez az egész,hogy nekem mindig 5 napig volt meg.Márciusba 3 napig,Áprilisba is 3 napig de nem sok vér jött.Kb:1 hete rossz a közérzetem,hányingerem van,sokat járok vécére.Tesztelni még nem mertem.Úgyanis kicsit félek januárba volt 1 vetélésem.Szerintetek lehetek terhes?

A következö menszinek május 22-én kéne megjönnie.


2011. máj. 3. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz az, mert terhességre is utal az a mensi, ami maximum 3 napig tart, kevesebb és barnás.
2011. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Én is erre gondolok.Remélem hogy az vagyok.
2011. máj. 3. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy baba legyen, és minden rendben legyen!!!
2011. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teszteltél? mi lett?ÍRJ!!


2 kisfiú anyuja

2011. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív.De várok még pár napot és ujra megnézem.Az is lehet hogy nem reggel első vizeletböl csináltam hanem most délután.
2011. máj. 4. 12:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam várok pár napot és ujra csinálok 1 tesztett.Majd megirom hogy mi lett az eredmény.
2011. máj. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!