Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátnőmmel gumi nélkül...

Ha a barátnőmmel gumi nélkül voltam együtt a menstruációja előtt 2 nappal, és tegnap kellett volna megjönnie, de csak a hasa fáj akkor mennyi az esély rá, hogy terhes?

Figyelt kérdés
ha fáj a hasa akkor biztos menstruálni fog?
2011. máj. 3. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de nekem most 10 hónapos a menstruáció előtt 2 nappal összehozott babám,igaz mi akartuk is....de a válasz,hogy bármi megeshet!!!
2011. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy mikor van peteérés biztosra soha nem lehet tudni. Ha nem akartok magatoknak bajt akkor legközelebb használj óvszert. 17 éves vagy ideje hogy ésszerűen gondolkozz. VÉDEKEZZETEK!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dottorre válasza:

Ugyan már miért jön mindenki a felelőtlenséggel? Nem egy ismerősöm van ahol évek óta szexelnek tablettával, gumival és becsúszott a gyerek. Egyszerűen fel kell fogni, hogy nincs tökéletes védekezés, persze nagyobb az esély, ha nem védekeztek, de alapvetően szerintem ez nem annak a kérdése, hogy ki hány éves. Én is szeretkezek gumi nélkül a párommal, és nem védekezünk, mégsem esik teherbe. Igaz, mi már idősebbek vagyunk egy 10-essel. A lényeg,hogy amikor úgy érzed, hogy baj van, akkor elcaktatsz a pároddal a nőgyógyászhoz, kaptok egy esemény utáni tablettát, és akkor biztosan nem lesz gond. Ez azért túl gyakran - remélem - nem fog előfordulni. Viszont ne félj szólni a párodnak, mert különben baj lehet belőle, nem is kicsi...


egyébként elég régi a comment, remélem azóta már eldőlt a probléma :)

2011. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!