Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már másodszor nem sikerült...

Már másodszor nem sikerült megmaradnia a babának. "Megtermékenyíti a sperma a petesejtemet", de nem tud megtapadni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Néhány napig pozitív a tesztem, majd megjön. VÉrvizsgálat is pozitív. Mit kellene tennem? Hormonvizsgálatot végeztetni?
2009. márc. 9. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sárgatest elégtelenség! A dokid nem írt fel semmit? Vannak gyogyók amik direkt ez ügyben segítenek. Beszélj erről az orvosoddal, vagy inkább keress másik dokit.
2009. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj a pé után palástfűteát inni. Nem olyan hatásos mint a gyógyszer, de erősíti a méhet, hátha segít.
2009. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárgatest hormon elégtelenség.Hormonvizsgálat ,gyógyszer.Nekem, is így volt két vetélésem.Gyógyszert szedtem ,megmaradt a baba
2009. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE hogyan derült ki a sárgatest elégtelenség? egyszerű vérvizsgálattal? Azt egyéb esetben kérni kell??
2009. márc. 9. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt. :(

Nálam is ez volt, de velem csak egyszer... Barnáztam a terhesség során, de a dokim természetesnem ítélte a dolgot, aztán a 6. héten véreztem, elég pirosan, nem barnán, és akkor írták fel a sárgatestpótló gyógyszert, de akkor már késő volt, onnantól nem fejlődött jól a babám, ésa 8. héten elvetéltem...

Én a következő terhességnél automatikusan fogok kapni Utrogestant, amit a pozitív teszttől kezdve szednem kell.

Nem értem, hogy veled miért várták meg a 2. vetélést. Gondolom rögtön mentél orvoshoz, amint kiderült...

A vérvételből kiderülhet, a 21. napon kell menni, kérj beutalót!

DE: fontos tudni, hogy sokaknak lesz jó az eredményük a 21. napon, és a sárgatest akkor mutat csak elégtelenséget, ha a baba sikerül. Mert akkor már sokkal több sárgatesthormont kell termelni, ami egy sima ciklus 21. napján még jó , de terhességben már nem, - hiába emelkedik, kevsének bizonyul.

Az egyetlen megoldás, ha a következőnél rögtön elkezded szedni a gyógyszert!

2009. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzátok én is a valószínű sárgatest elégtelenségemmel.

3 + teszt és mégis megjön a "nemvárt".

Ilyenkor nincs is értelme átjárhatóságit csináltatni,mégis ezt akarják....

Szomorú vagyok:-(

2009. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!