Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, kinek férje...

Van itt olyan, kinek férje szedte a Clostyt? Sperma probléma esetén?

Figyelt kérdés
használt?
2009. ápr. 8. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk használt, tavaly márciusban műtét után szedte ezt a gyógyszert és júliusban teherbe estem most 39. hetesek vagyunk! Kitartás sikerülni fog. Általában, ha nem hoz eredményt a gyógyszerezés injekció kúrával folytatják nekünk ez már hálistennek nem kellett:-)

2009. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szijjja)))Az én férjem 6 hónapig szedte,az-az Március végén letelt.A spermája 1 millióról(amiből jó ha 10%volt élet képes)most 50millió spermája van kb,aminek 70%a életképes.Így mostmár csak a baba hiányzik!!!Amin dolgozunk 1000rel!!!
2009. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!a fèerjem most hagyta abba a 3 honapos kuràt!!!!Aznap pozitivat teszteltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!mellette maca vibet szelènt ès c vitammint szedett!
2009. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hjajjj ilyenkor azért úgy örülök, hogy másnak is sikerült!!!! Boldog babavárást kívánok!!!
2009. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm válaszokat, olyan keveset olvasok erröl, nem találok olyanokat akik igy vannak .. nálunk 18 rol 6 milliora leesett a szám a maca vibe alatt, még 3 hétig kell szednie már 11 hete szedi, a sexet nem kivánja töle keveset vagyunk együtt.. de azt hiszem ebben a honapban sem sikerült. nem tudom milyen lesz az eredmény.. de megirom, ha valaki majd késöbb megnézi.. köszönöm a biztato leirásokat tényleg. mi már 28. honapja probálkozunk..
2009. ápr. 8. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nagyon várom a válaszodat, szerintem mindenki szorít nektek. A clostynak sajnos vannak ilyen mellékhatásai, de jó lesz hidd el és csak arra gondolj, hogy egy kiskatona is elég lehet:-) figyeld nagyon a peteérésedet én már össze voltam nőve a hőmérővel:-)
2009. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia első:) köszi... én is hömérőzök de anélkül is tudnám mikor van, ezt a váladékot nem lehet mással összekevernem..
2009. ápr. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!