Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma-probléma. Kinek milyen...

Sperma-probléma. Kinek milyen módszerrel és mennyi idő alatt sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Még nem sikerült. 1 hónapja tudjuk, hogy gond van. FER14-et szed a párom.


Nektek mennyi az annyi? :-)


Nekünk 135millió össz. 30millió/ml. Ennek 20% gyors.

2009. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia mi 28 honapja probáljuk. nálunk volt 18 millio =ml aztán 6 millio=ml. most 3 honapig clostyt szedett jövö héten megy ujabb spermavizsgálatra.

elözö válaszlotol irigylem a 30 millio=ml-t:)


nálatok mennyi? vagy mi a baj?

32

2009. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló az 1. vagyok!


Nekünk a 30mill.re is azt mondták, hogy kevés. Sőt papírunk van arról, hogy Férfi meddőség.

Ez még se lenne kevés. Gyanús volt, hogy a doki mindenképp herevisszér műtétet akart csinálni. De nem mentünk bele.

2009. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szia :) gondolom látott hereviszér tágulatot uh-n . pedig az egy apro beavatkozás, csak félelmetesen hangzik de nem az, és 50 %-al javitja a spermák mennyiségét, mert ahol a hereviszér elnyomja a terüöletet, ott nem marad életben a sperma.

nekünk kicsi viszér tágulat volt, azt mondták ahhoz nem kell hozzányulni.

2009. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen uh-val nézték.

Csak azt nem tudom hogy a 30milliónk elég lehet-e a spontánhoz?

A műtét rutin tudom- de altatásban végzik és a párom szivével is gond van. Ha nem muszáj nem vállaljuk!

2009. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én ugy tudom a 30 millio nem kevés. nekünk a 18 milliora mondták hogy kevés, de összejöhet, aztán maca vibe volt 3 honapig meg antibiotikum mert prsztatagyulkl is volt, nem is tudott rola, aztán januárban 6 milliora leesett. a mozgás 60 % , ebböl erösen 30 %. nagyon kiváncsi vagyok a jövö pénteki számra. csak az a baj hogy a clostytol semmi kedve a sexhez. én ebben a honapban nem reménykedem..
2009. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Drukk a vizsgálthoz! Hátha emelkedett. És tudod a remény hal meg utóljára... bíz benne. Csodák márpedig VANNAK!!!


Jó lenne, ha tényleg elég lenne 30mill. is a spontánhoz.

Azért szorgalmasan gyakorolunk :-)

2009. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö_9 mivel nem válazoltál, mi itt jol elbeszélghetünk:)

szoval én is drukkolok nektek, mi most nem probálkozunk, a closty mellékhatás miatt sjnos, de remélem nbagyon harmar helyrejön a párom.. és abban is reménykedem hogy nem kell mennem átjárhatoságira.. meg ilyenek.

2009. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, bocsánat, még 2 órája se tettem fel a kérdést, és máris ennyi válasz :)

Szóval én mindenkit irigyelek, mert nekünk csak 5 millió/ml, ennek 40 %-a mozog, de legutóbb a jól mozgó az egészben csak 2 millió volt :( Most lombikra vagyunk előjegyezve, csak el vagyunk keseredve, mert reménykedtünk, h inszemmel is megoldható a dolog :(

2009. ápr. 28. 17:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősőmnek olyan rossz minőségű volt a spermiumja,hogy a meddőségi klinikán azt mondták neki,hogy természetes úton nem képes gyereket nemzeni,azóta egészséges kisfia született és persze természetes úton fogant meg,semmilyen gyógyszert nem szedett,és mielőtt elindulna a fantázia,biztos ővé a gyerek.
2009. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!